Connect
To Top

Nowa SKODA Superb będzie hitem?

SKODA Superb, która nie tak dawno została zaprezentowana zachwyciła wszystkich stylistyką. Dziś, kiedy otrzymałem cennik poszczególnych wersji jestem wręcz pewien, że będzie to hit! Cena auta zaczynają się od 79 500 zł co sprawia, że tą dużą i świetnie narysowaną limuzynę już wkrótce zobaczymy na polskich drogach w znacznej ilości (przynajmniej tak mi się wydaje). Dużym plusem jest także bogata opcja silników. Aż osiem motorów z czego pięć benzynowych TSI oraz trzy TDI sprawią, że zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście wszystkie spełniają normę spalin EU6. 

Co ciekawe, SKODA już dziś informuje o promocjach. W każdej z czterech skonfigurowanych wersji – Active, Ambition, Style i ekskluzywnej Laurin & Klement, dostępne są dla Klientów pakiety wyposażenia „Fresh” w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Nie zabrakło także rozwiązań Simply Clever, które pomagają kierowcom już od wielu lat.

Trzeba przyznać, że auto jest naprawdę nowoczesne pod względem wyglądu, jednocześnie zachowało swoją elegancję, jak na Superb przystało. Auto ma dziś swoją premierę na naszym lokalnym rynku podczas największych targach motoryzacyjnych w Polsce: Poznań Motor Show 2015.

Cennik auta wygląda następująco:

2015_04_09_cennik_superb

Szczegółowy cennik wraz z informacjami o wyposażeniu można pobrać tutaj. Czy także sądzicie, że będzie to hit?

Oto kilka fotek nowej SKODY Superb.

nowy-superb_main (1) nowy-superb_main (2) nowy-superb_main (3) nowy-superb_main (4) nowy-superb_main (5)

More in Motoryzacja