Connect
To Top

Budżetowa Motorola Moto E5 Play dostępna w Polsce

Jeśli poszukujecie taniego, podkreślam bardzo taniego smartfona, który będzie służył głównie do wykonywania połączeń i ewentualnego korzystania z aplikacji social media to warto zainteresować się modelem Motorola Moto E5 Play, który jest już dostępny w naszym kraju.

Smartfony budżetowe – jaki wybrać?

O ile o telefonach pisaliśmy już nie raz, nie dwa, o tyle smartfony budżetowe nie budziły tak dużego zainteresowania jak Motorola Moto E5 Play. Co ciekawe, ten model możecie wygrać w organizowanym przez nas konkursie. Wracając jednak do bohatera tego newsa, E5 Play wyposażono w 5,3-calowy wyświetlacz. Oferuje on proporcje 18:9 i rozdzielczość 960 x 480 pikseli. Oprócz tego znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 425. Model ten pracuje pod kontrolą systemu Android 8.0 Oreo. Jest to jednak specjalna wersja Go Edition, a więc zoptymalizowana tak, aby smartfony budżetowe mogły oferować płynną pracę aplikacji.

Konkurs Motorola Moto

 

Motorola Moto E5 Play

Obudowa smartfona skrywa 1 GB pamięci RAM, dwa aparaty: 8 Mpix z tyłu i 5 Mpix z przodu. Oczywiście Moto E5 Play oferuje łączność LTE. Obudowa jest odporna na zachlapania, a system operacyjny możemy odblokować za pomocą czytnika linii papilarnych. Porducent oferuje 16 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy zwiększyć za pomocą karty pamięci microSD. Jest też Bluetooth 4.2, a także Wi-Fi 802.11 b/g/n. Bateria o pojemności 2800 mAh powinna zapewnić pracę przez minimum jeden dzień. Model ten jest dostępny w dwóch kolorach: złotym i czarnym.

Największym plusem tego modelu jest jednak jego cena. Wynosi zaledwie 399 złotych. Dlatego też wydaje mi się, że ten smartfon budżetowy jest strzałem w dziesiątkę, dla kogoś, kto poszukuje taniego telefonu.

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media