Connect
To Top

Dlaczego chcesz używać Kodi do przesyłania strumieniowego

W ciągu ostatnich 10 lat streaming stał się ulubioną metodą oglądania programów telewizyjnych i filmów. Kto nie chciałby mieć możliwości oglądania najlepszych i najnowszych treści na ekranie w niskiej cenie, a może nawet za darmo? Minęły dni, kiedy płacono 20 $ za wejście do kina i 8 dolarów za popcorn, tak jak zapłata 40 $ miesięcznie za abonament telewizyjny. Istnieje wiele opcji dostępnych dla tych, którzy chcą mieć dostęp do treści przekazywanych strumieniowo, ale jeśli chcesz streamować, powinieneś zdecydowanie rozważyć usługę Kodi z różnych powodów.

Dlaczego powinieneś używać Kodi do przesyłania strumieniowego

Ostatnie statystyki sugerują, że Kodi jest używany w ponad 30 milionach domów na całym świecie. Jest oczywiście powód, dla którego wszyscy go uwielbiają. Treści premium niedostępne nigdzie indziej mogą być przesyłane strumieniowo za pośrednictwem dodatków do Twojej skrzynki. Jest to bardzo popularny system, istnieją inne opcje, takie jak Apple TV i Amazon Fire TV. Oba produkty są doskonałej jakości. Niestety, żaden z nich nie jest darmowy, w przeciwieństwie do Kodi. Kodi Box daje to co najlepsze, pod względem tego, co jest dostępne. Dodatki oznaczają, że wszystko, co użytkownik chce oglądać, jest dostępne.

Kodi można zainstalować na wielu różnych platformach, w tym na komputerach, smart tv, a nawet na Raspberry Pis. Możesz zainstalować go na swoim Amazon Fire. Jest to bardzo uniwersalny produkt o wielu zaletach. Kodi jest fizyczną skrzynką, ale można go również pobrać jako oprogramowanie do użytkowania na komputerze. Aby korzystać z niego na swoim laptopie, po prostu ​pobierz go tutaj​. Wstępnie załadowane skrzynki są również szeroko dostępne, co oznacza, że ​​mają tysiące filmów i programów.

Aby móc korzystać z oprogramowania, najpierw trzeba je zainstalować w jakimś urządzeniu multimedialnym (komputerze, telewizorze itp.). Dodaje się rozszerzenia, tak samo jak aplikacje dodawane do smartfona. Możesz przesyłać strumieniowo filmy online, programy telewizyjne, muzykę, radio, filmy i tak dalej. Jedynym problemem związanym z nim jest to, że jeśli używasz go z Raspberry Pi lub Amazon Fire TV, instalacja może być trochę trudna. Postępuj zgodnie ​z tym przewodnikiem​, jeśli masz zamiar się tego podjąć.

 

Używaj go do streamingu ostrożnie

Kodi to niesamowite narzędzie, nie jest jednak tajemnicą, że jest często wykorzystywana do nielegalnego przesyłania strumieniowego, co stanowi powód do niepokoju dla wielu głównych kanałów i sprzedawców multimediów. Nie chcesz zostać złapanym podczas używania Kodi? Aby zrobić to bez narażania się, ​skonfiguruj VPN dla swojego Kodi​. Wszystko to zaszyfruje transmisję, więc nikt nie wie, co kombinujesz. Następnie możesz cieszyć się najnowszymi i ekskluzywnymi materiałami wkrótce po ich wydaniu. A kiedy zainwestujesz w dobrą sieć VPN, często można ich używać na maksymalnie 5 urządzeniach. Możesz więc używać swojej VPN na swoim smartfonie, komputerze, iPadzie, Amazon Fire TV i twoim Kodi, a wszystko to z jedną subskrypcją.

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media