Connect
To Top

Męskie trendy na lato. Poniedziałkowe stylizacje #5

Prezentujemy kolejny artykuł z serii „poniedziałkowe stylizacje”. Tym razem wraz z Domodi.pl chcemy pokazać wam męskie trendy na lato. Zapraszamy!

Poniedziałkowe stylizacje stają się już powoli naszą tradycją. Poprzedni artykuł w którym prezentowaliśmy stylizacje na lato przyjęliście z wielkim entuzjazmem. Dlatego dziś chcemy przedstawić Wam kolejne trzy męskie trendy na lato. Dajcie znać co o nich sądzicie!

Męskie trendy na lato – stylizacja nr 1. Sport w stylu lat 90-tych.

Pierwsza ze stylizacji to swego rodzaju oldshool, prawda? Jesteście ciekawi co zawiera ta propozycja?

 

Męskie trendy na lato – stylizacja nr 2. Żółto mi.

Tym razem żółte szaleństwo. Mamy nadzieję, że ta propozycja przypadnie Wam do gustu.

 

Męskie trendy na lato – stylizacja nr 3. Kamuflaż w stylu moro.

Fani wojskowego stylu będą zadowoleni ze stylizacji nr 3. Jak widać męskie trendy na lato mogą być naprawdę zróżnicowane.

 

Poniedziałkowe stylizacje

Jak podobają się Wam kolejne propozycje na lato przygotowane z Domodi.pl? Mamy nadzieję, że uznacie je za naprawdę fajne. Dajcie znać w komentarzach jakie stylizacje mamy przygotować na kolejny tydzień. Liczymy na Was!

  • Lubię takie posty z przykładowymi stylizacjacmi – na pewno się zainspiruję :) myślę, że spróbuję także czegoś bardziej eleganckiego – mokasyny na lato to jest to, co o tym myślisz? Zapraszam do siebie :) http://blog.ozonee.pl/wygodne-buty-pracy-mokasyny/

    • Daniel Laskowski

      Cześć! Dzięki za miłe słowo. Przyznam szczerze, że Twoja propozycja naprawdę jest ciekawa. Chyba zrobię zakupy u Was! :)

More in Fashion