Connect
To Top

Nowa kolekcja FREEDOM COLLECTION Alex Caprice już w sprzedaży!

Najnowsza kolekcja projektanta Alex Caprice na rok 2016 jest już dostępna w butiku na ulicy Pięknej 20 w Warszawie!

Freedom Collection to linia eleganckich, męskich marynarek i kamizelek zachowanych w angielskim stylu. Projektant jednak proponuje złamanie klasycznej konwencji i nadaje tegorocznym stylizacjom lifestylowego looku poprzez ich swobodne łączenie z niezobowiązującymi elementami reszty garderoby – dżinsami, chinosami oraz casualowymi trampkami.

Alex_Caprice_SS20160354_cs1 logo

W kolekcji dominują wysokiej jakości jednobarwne aksamity i wełna w kratę. W butiku można zakupić zarówno gotowe modele ready to wear, jak również zaprojektować własną, niepowtarzalną marynarkę (made to measure) z wykorzystaniem materiałów z kolekcji oraz indywidualnym doborem takich elementów jak: kolor podszewki, łaty na łokciach czy kontrastowe guziki.

Twarzą najnowszej kampanii marki Alex Caprice została Miss Polski 2010 Agata Szewioła i aktor Marek Kacper Krupski oraz model Piotr Obtułowicz.

Alex_Caprice_SS20160892_cs1 logo

Od 10 kwietnia najnowsza kolekcja będzie również dostępna w kolejnym butiku marki Alex Caprice przy ul. Emilii Plater 25 w Warszawie. A już dziś można zobaczyć ją na stronie projektanta: http://alexcaprice.com/

UWAGA! Tylko dla Czytelników MenWorld voucher na kwotę 300zł do wykorzystania przy zakupie najnowszej kolekcji. Zniżka obowiązuje w dniach pomiędzy 9 a 21 marca podając hasło „men world”.

Fotograf: Paweł Derkacz

More in Fashion