Connect
To Top

Koszulka polo – obowiązek każdego mężczyzny

W życiu każdego faceta nadchodzi moment, w którym przestaje być on chłopcem i staję się mężczyzną. Nie tylko jego ciało dorasta, ale wraz z nim powinna zmieniać się także jego garderoba. Nikogo nie powinna dziwić obecność garniturów i koszul, jednak co z chwilami, w których nadchodzi czas na rozluźnienie? Wtedy właśnie warto przychylniejszym okiem spojrzeć na koszulki polo!

Historia polo

Sama historia koszulek polo jest bardzo ciekawa. Wbrew pozorom, jej historia nie sięga początku gry wykorzystujących konie, a… tenisa! Jeszcze na początku XX wieku, ludzie uprawiający ten sport ograniczali się zwykle do koszul z długim rękawem zwieńczonych kołnierzykiem. Jak możecie się jednak domyślić, taka aktywność fizyczna wraz z letnimi temperaturami jest naprawdę wykańczająca i dzięki temu rozpoczęto poszukiwanie wyjścia z tej sytuacji. Okazało się, że jest ono prostsze, niż mogłoby się wydawać! Skrócenie rękawów dało początek istnieniu koszulki polo, jaką znamy dzisiaj!

 

Kiedy warto ją założyć?

Skoro wiecie już, skąd wziął się ten „dziwny” T-shirt, to zastanówmy się, kiedy będzie on dobrym wyborem. Przede wszystkim, mimo tego, że ma ona zapięcie na guziki i kołnierzyk to wcale nie jest to strój czysto formalny. Także, jeżeli planowaliście założyć polo zamiast koszuli to mamy dla was złe nowiny – to bardzo zły pomysł! Znacznie lepiej będzie, jeżeli założycie ją na mniej wymagające okazje, takie jak wyjście na kilka drinków ze znajomymi. Potrzeba naprawdę mało, aby wyglądać świetnie!

Męskie koszulki polo znajdziesz w sklepie https://www.markoweubrania.com/kategoria/polo

 

Stylizacja z koszulką polo

Aby wam to udowodnić, pozwólcie, że pokażemy wam jedną z najprostszych i jednocześnie najbardziej uniwersalnych stylizacji wraz z popularną polówką. Wystarczy, że połączycie ją ze spodniami typu chino, lub ciemnymi jeansami, a otrzymacie look, który nada się praktycznie na każdą okazję! To właśnie wspomniane guziki i miękki kołnierzyk dadzą wam trochę więcej szyku i elegancji niż klasyczny T-shirt! To, czy wsadzicie swoją polówkę do spodni, czy zostawicie ją wyjętą, pozostawiamy już wam!

 

Podsumowanie

Jak widzicie, koszulka polo to kapitalne wyjście dla panów poszukujących szczypty niezobowiązującej elegancji w swoim codziennym ubiorze. Ten element garderoby nie bez powodu możemy znaleźć w wielu męskich szafach. Dobrze wam radzimy, lepiej zaopatrzcie się w co najmniej jeden egzemplarz!

 

Artykuł sponsorowany.

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media