Connect
To Top

Polskie playlisty w Spotify

Spotify, jedna z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsza aplikacja umożliwiająca streaming muzyki wprowadza dziś nową funkcję. Chodzi o polskie playlisty.

Spotify z najnowszą funkcją. Sprawdź polskie playlisty

Ponad czterdzieści playlist z muzyką z rodzimej sceny czeka na posiadaczy aplikacji Spotify. Podzielono je na gatunki, ale znajdziemy także playlisty tematyczne. Przygotowano je dla osób, które chcą poznać polską muzykę, ale także dla tych, którzy są już jej fanami. Wśród ciekawych playlist w Spotify znajdziemy nie tylko podzielone na gatunki muzyczne. Są tam także takie utwory, które można preferować ze względu na nastrój. Znajdziemy więc takie zestawy jak jesienny Chill, muzyka do pracy, muzyka latynoska czy w trasie. W piątek mają pojawiać się nowe hity na playliście Top Hits Polska.

Co ciekawe, wszystkie playlisty przygotowano od podstaw. W niektórych z nich znajdują się utwory twórców z zagranicy. Co sądzicie o dzisiejszej aktualizacji? Według mnie każdy pomysł, który może sprawić, że wiele osób pozna polską muzykę jest dobry.

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Jesteśmy na YouTube!

Copyright © 2015-2017 MenWorld.pl | DiGnet Media