Connect
To Top

LeBron z miliardem dolarów

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałoby wasze życie, gdyby jakimś trafem do waszej kieszeni wpadł miliard dolarów? Z takim „problemem” od dziś będzie walczył Lebron James gwiazdor NBA oraz lider Cleveland Cavaliers. Rekordowy kontrakt z firmą Nike został potwierdzony przez agenta koszykarza.

James od kilku dobrych lat współpracuje z marką Nike.  Pierwsza  umowa podpisana 7 lat temu wynosiła tylko 93 miliony dolarów.  Oczywiście na tak szczególne warunki gwiazdor musiał sobie zasłużyć.  Nie można zapomnieć, że Lebron był czterokrotnie uznany za najbardziej wartościowego gracza sezonu zasadniczego.

Dwa razy sięgał po tytuł ligi z Miami Heat, te sukcesy oraz kontrakty reklamowe pozwoliły mu zająć szóste miejsce w rankingu najbogatszych sportowców ubiegłego roku.  Zarobki oszacowano na około 64,8 mln dolarow, 44 miliony pochodziły z kontraktów reklamowych.

Obecny sezon jest dla Jamesa równie udany.  Jego Cleveland Cavaliers w finale Konferencji Wschodniej prowadzą 2-0 z Toronto Raptors.  Możliwe więc, że już niedługo LeBron dołoży do swoich osiągnięć kolejny sukces.  Jedno jest pewne,  osiągnął już „milardowy”  zysk reklamowy.

 

More in Sport

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media