Connect
To Top

Lee dla Niego na wiosnę – lato 2016

Lee® przedstawia niepowtarzalną i nowoczesną kolekcję męską na sezon wiosna-lato 2016, która obejmuje nowe efekty sprania, inteligentne procesy obróbki i zabawne nadruki. Kultowe modele Lee® dostępne są w stanowczych wariantach kolorystycznych – od palmowej zieleni, przez intensywny błękit, po wyblakłą od słońca czerwień – oraz tkaninach o subtelnej strukturze, które dostosowano do współczesnych potrzeb.

Najpopularniejsze kroje to Lee® Luke o zwężanej nogawce oraz modele Daren i Malone o kroju „regular straight” – kwintesencja męskości wśród rurek. W kolekcji znalazł się również wprowadzony w ubiegłym sezonie Arvin, niezobowiązujący fason typu „regular tapered”. Najnowsza linia szortów obejmuje oryginalne modele z pięcioma kieszeniami, chinosy w stylu preppy i luźne kroje wiązane w pasie, dostępne w doskonale dopracowanych kolorach i rodzajach tkanin. Detale w kolekcji oparto na ambitnych rozwiązaniach, dopracowano je z wykorzystaniem elementów inspirowanych militariami, takich jak sznurek ściągany w pasie w niezobowiązującym modelu Lee® Jog Pant wykonanym z dzianiny dżinsowej, oraz dodatkowe kieszenie boczne i regulatory w modelu Field Pant.

Obraz4

Lee® czerpie ze swojej wiedzy w zakresie projektowania, aby nadać trzem wyjątkowym rodzajom denimu – czarnemu, niebieskiemu i w odcieniu złamanej bieli – różne kształty i interpretacje. Każdy wariant wyposażono w kultową naszywkę Lee® ze skóry bydlęcej z włosiem. Kolejne wykończenia to większa intensywność procesów obróbki – od całkowicie niemodyfikowanego denimu, poprzez „średnio znoszone”, aż po dżinsy mocno poprzecierane, z rozdarciami i łatami. Dżins typu „moonwash”, inspirowany latami 80. XX wieku, pojawia się w kolekcji w czystej, nieskazitelnej postaci. Inne wyjątkowe tkaniny wyróżniają się wyraźną strukturą jodełki, drobnej kratki i prążków.

Obraz3

Ta inspirowana latem stylistyka odzwierciedlona została w nowych interpretacjach klasycznych dżinsowych koszul na sezon wiosna-lato 2016. Udoskonalono linię t-shirtów, tworząc serię obowiązkowych pozycji wykonanych z najwyższej jakości tkanin. Zarówno kurtka Lee® Rider Jacket z gładko utkanego denimu dostępna w odważnej palecie kolorów, jak i kultowa naszywka ze skóry bydlęcej z włosiem świętują swoje 70-lecie.

Obraz6

Poprzez innowacyjne projekty, inteligentne rozwiązania w zakresie wykończeń, odważne kolory i nadruki, oraz nowe wyselekcjonowane tkaniny o delikatnej strukturze, kolekcja męska wiosna-lato 2016 Lee® wyraża pewność siebie i pełną gotowość na lato.

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media