Connect
To Top

Lubelska Cytrynówka na kieliszki. Będzie HIT?

Lubelska Cytrynówka, której producentem jest Stock Polska to produkt znany na naszym rodzimym rynku. Wcale to chyba nikogo nie dziwi: smakowe, mocne alkohole są często wybierane na imprezy. Tym razem firma z Lublina wpadła na pomysł, który może okazać się hitem sprzedażowym. Mowa o wódce sprzedawanej na… kieliszki!

Tak drogi czytelniku. Dobrze przeczytałeś. Cytrynówkę Lubelską będziesz mógł zakupić w 40 ml plastikowych (fuj) kieliszkach. Co ciekawe, producent zapewnia, że ten 30% alkohol otrzymasz za około 2 zł czyli trzeba przyznać, że jeśli ktoś ma ochotę na kilka shotów bez problemu dokona zakupu ilości takowej, jaką wymaga konsument. Najfajniejszym faktem jest to, że fani plenerowego spożywania alkoholi, których tak bardzo nie lubią mundurowi będą mogli szybko wyciągnąć „lufę” z kieszeni, spożyć i zatrzeć ślady „przestępstwa”. Miłe, prawda? 🙂

z18137003Q,Lubelska-Cytrynowka-w-shotach-po-40-ml--Cena-ma-ni

Lubelską Cytrynówkę w ramach wakacyjnej akcji sprzedażowej znajdziecie w chłodziarkach wybranych sklepów. Jak informuje producent można zakupić zarówno wersję cytrynową jak i grejpfrutową, a cena shota nie przekroczy 2,5 zł. Jest to oferta czasowa, jednak jeśli zyska popularność konsumentów zapewne zostanie wprowadzona na stałe. Osobiście twierdzę, że taka „zaprawa przed-imprezowa” to bardzo fajne rozwiązanie i dla tych, którzy lubią oszczędzać jest to idealne wyjście (wystarczy porównać cenę kieliszka w klubie do ceny „lufki” Cytrynówki).

z18137023Q,Lubelska-Cytrynowka-w-shotach-po-40-ml--Cena-ma-ni

Oczywiście procentowy napój dostępny jest w sprzedaży tylko dla osób pełnoletnich. Stock Polska oferuje swój nowy produkt w wybranych regionach, jednak uważam, że to kwestia czasu, kiedy pojawi się w całej Polsce, ze szczególnym naciskiem na tereny turystyczne. Co sądzicie o tym pomyśle? Czy twierdzicie, że nowość przyjmie się na naszym rynku? Liczę na Wasze komentarze.

More in Świat dorosłych

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media