Connect
To Top

Lubisz McDonald’s? Dzięki tej karcie mógłbyś jeść za darmo

McDonald’s, jedna z najpopularniejszych sieci restauracji opublikowała na swojej amerykańskiej stronie informację, która zadowoli fanów jedzenia typu fastfood. Jeden z klientów ma szansę zdobyć tak zwaną złotą kartę, która zapewni darmowe posiłki przez pięćdziesiąt lat.

Kupony McDonald’s to nie jedyna promocja tej sieci

Amerykańska restauracja szybkiej obsługi jest znana na całym świecie. Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać menu tego fastfooda. Oferuje przede wszystkim burgery, frytki i napoje. Zapewne większość z Was zna tak zwane kupony McDonald’s, dzięki którym może o wiele taniej zjeść ulubione burgery. Jeden z fanów sieci będzie mógł zdobyć kartę tzw. McGold. Dzięki niej przez najbliższe pięćdziesiąt lat, dwa razy w tygodniu będzie mógł stołować się w restauracji całkowicie za darmo. Aby wejść w posiadanie karty McGold należy złożyć zamówienie za pomocą Mobile Order and Pay w czasie od 10 do 24 sierpnia. Oczywiście zwycięzca będzie tylko jeden i zostanie wybrany losowo. Warto także wspomnieć, że McDonald’s oprócz karty McGold przekaże zwycięzcy obudowę do telefonu wykonaną z 24-karatowego złota!

 

Darmowe jedzenie dzięki McGold

McGold po raz pierwszy przyznano w 1965 roku, czyli 25 lat po założeniu przedsiębiorstwa. Ciekawe, czy promocja trafi także do naszego kraju. 

 

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media