Connect
To Top

Mistrzostwa Polski Long Drive 2018 nadchodzą wielkimi krokami!

Golf Channel Polska i PGA Polska zapraszają na Mistrzostwa Polski Long Drive 2018, pod patronatem Polskiego Związku Golfa. Zawody Long Drive, będące najefektowniejszym golfowym spektaklem, polegają na jak najdłuższym uderzeniu piłki golfowej, przy jednoczesnym zmieszczeniu się w pasie o szerokości 50 metrów. Mistrzostwa odbędą się 31 sierpnia, na Torze Służewiec w Warszawie.

Tor Wyścigów Konnych Służewiec. To tam odbędą się Mistrzostwa Polski Long Drive 2018!

Najdalsze uderzenia na świecie w zawodach Long Drive przekraczają 400 metrów. Wydarzenia takie jak to organizowane przez Golf Channel Polska oraz PGA Polska stanowią rozrywkę dla uczestników i obserwatorów oraz okazję do popisu siły i precyzji. Golfiści starają się wypaść jak najlepiej, ponieważ efektowne, dalekie uderzenia są dla nich chwałą. Oprócz czystej siły fizycznej wykazać się należy niemałą precyzją. Trudno jest przewidzieć przebieg zawodów. Tak naprawdę Mistrzostwa Polski Long Drive 2018 są loterią, a zwyciężyć może każdy, kto podejmie wyzwanie.

 

Jak będzie wyglądać turniej? 

Dzień na Służewcu rozpoczną eliminacje, zaś po południu odbędzie się finał zawodów, po którym nastąpi ceremonia wręczenia nagród i bankiet z muzyką na żywo. Dla zaproszonych gości przygotowano szereg atrakcji, m.in. akademię golfa dla początkujących i konkursy golfowe. Na zwycięzców, którzy wykonają najdalsze uderzenia, czekają pasy mistrzowskie i tytuły Mistrza i Mistrzyni Polski Long Drive 2018. Do walki o zwycięstwo staną amatorzy, profesjonaliści i gwiazdy. W 10 kategoriach na Mistrzynie/Mistrzów i Wicemistrzynie/Wicemistrzów czekają trofea oraz nagrody ufundowane przez Partnerów, a na wszystkich uczestników i gości – pamiątkowe piłki i kołeczki. Szczegóły programu oraz Regulamin Zawodów można znaleźć na stronie golfchannel.pl/longdrive.

Pojawią się znakomici golfiści, sportowcy i olimpijczycy

Ambasadorami Mistrzostw są najlepsi polscy golfiści, grający zawodowo w European Tour: Adrian Meronk i Mateusz Gradecki, zaś Honorowymi Zawodnikami, utytułowani polscy sportowcy i olimpijczycy: Mariusz Czerkawski, Jerzy Dudek, Szymon Ziółkowski i Michał Ligocki. Wejścia na żywo i relację z Mistrzostw będzie można obejrzeć w Polsat Sport oraz w Golf Channel Polska.

 

Główni partnerzy: Audi, Totalizator Sportowy, Tor Wyścigów Konnych Służewiec.

Audytor: Grant Thornton.

Partnerzy sportowi: Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet, Artis Club Wellness, Bunkier Store, Callaway, Golf Parks Poland, Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Strategiczni partnerzy mediowi: Polsat Sport, Screen Network.

Partnerzy wydarzenia:, RedBull, SMSAPI, Dr Irena Eris, Travel & Action, WhyNotTRAVEL, Newby, FIJI Water, Sport Sense.

Patronaty mediowe: Rzeczpospolita, Gala,  Dziennik Bałtycki, Strefa Biznesu, Golf&Roll, TopGolf.pl, GolfPL, Madame, Business&Prestige, Biznes na fali, Sportbiznes.pl, Business Journal, Law Business Quality, Menworld.pl, Womenworld.pl, Book of Luxury, W męskim kręgu, OOHEVENT.PL, Kobieca Marka Roku, Męska Marka Roku.

More in Sport

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media