Connect
To Top

Nowe odsłony NMD od adidas Originals

adidas Originals przedstawia kolejną rewolucje. Do rodziny butów NMD dołączyły dwa wyższe modele – Chukka i City Sock. Znaną już wcześniej sylwetkę NMD Runner, zaprezentowano w aż piętnastu nowych wariantach kolorystycznych. Buty trafiły do sprzedaży 17 marca.

NMD miały swój debiut w grudniu 2015. Nie trzeba było długo czekać – szybko stały się jednym z bardziej pożądanych modeli. NMD łączą lifestyle z innowacyjną technologią biegową, dzięki czemu są doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zarówno wygodę, jak i wygląd buta. DNA NMD stanowią: lekka i miękka podeszwa z pianki boost™ oraz elastyczna, dopasowująca się do stopy cholewka z włókna Primeknit. To dzięki nim buty przylegają do stopy i zapewniają najwyższy komfort podczas całodniowych wypraw.

Funkcjonalna kombinacja kształtów, kątów i materiałów

Do tej pory adidas Originals zaprezentował trzy warianty kolorystyczne NMD – OG, melanżowo-szare oraz melanżowo-żółte, które udało się zdobyć tylko nielicznym wielbicielom sportowych kicksów. 17 marca przedstawiono dwie nowe wersje oraz kolorystyki tego rewolucyjnego sneakera.

NMD Chukka to wyższa, sięgająca aż do kostki opcja. Buty mają ciekawą linię kolorystyczną i tak jak w przypadku, pozostałych modeli, białą podeszwę wypełnioną pianką boost™. Ich cholewka wykonana została z trwałego zamszu, dzięki czemu wyróżniają się bardziej klasycznym i eleganckim wyglądem.

NMD Chukka Red
NMD City Sock inspirowane w równym stopniu funkcjonalnością jak i estetyką prosto z pokazów mody. Mają dopasowującą się do stopy cholewkę Primeknit i piankę boost™  na całej długości podeszwy środkowej, a także dwa czarne elementy z pianki EVA. To bardziej odważna wersja butów głęboko osadzonych w filozofii NMD, ale ich wersja wzbogacona jest o zaawansowane technologicznie innowacje, które coraz silniej zaznaczają swoją obecność w świecie sneakerów.

 NMD City Socks

Znany już wcześniej NMD Runner pojawiał się w wielu intensywnych i stonowanych kolorach. Buty z podeszwą boost™ dostępne będą w wersji z cholewką z materiału Primeknit lub przewiewnej i miękkiej siateczki.

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media