Connect
To Top

O nas

O MenWorld.

MenWorld.pl należy do grupy mediów zarządzanej przez firmę DiGnet Media. W skład grupy wchodzi portal technologiczny TechON.pl na którym znajduje się wiele ciekawych artykułów – testów, poradników czy aktualności ze świata nowych technologii. W grupie mediów znajduje się także lifestylowy portal WomenWorld.pl na którym czytelnicy, a konkretniej kobiece grono sprawdzi nowinki ze świata mody, przeczyta ciekawe poradniki z kategorii zdrowia oraz urody, a także może zatracić się w lekturze kosmetyków. DiGnet Media zarządza także drugim lifestylowym portalem – MenWorld.pl, który właśnie masz okazję czytać. Na łamach portalu można przeczytać ciekawe porady z kategorii zdrowia, sprawdzić w co powinien ubierać się prawdziwy mężczyzna. Nasz magazyn to także testy samochodów, gadżetów z dziedziny nowych technologii oraz opinie na temat wydarzeń sportowych czy muzycznych.

Artykuły na portalach zarządzanych przez grupę mediów są pisane luźnym językiem, przyjaznym dla czytelnika. Staramy się tworzyć teksty ciekawe, które tak zainteresują odwiedzających, że zatracą się w kolejnych linijkach tekstu, który piszemy. Mamy nadzieję, że miło spędzacie czas na łamach portalu jak i pozostałych mediach z grupy do której należymy.

.

 

MenWorld.pl - lifestylowy magazyn dla każdego mężczyzny.

MenWorld.pl – lifestylowy magazyn dla każdego mężczyzny.

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media