Connect
To Top

Originals Saucony AW’18 już dostępne w sprzedaży!

W sprzedaży pojawiły się buty znanej i cenionej na całym świecie amerykańskiej marki. Originals Saucony AW’18 to przede wszystkim chłodne pastele, odważne połączenia odcieni oraz cenione klasyki. Przedsiębiorstwo to jedna z najstarszych firm na świecie. Sneakersy, które oferuje są utrzymane w klimacie retro oraz retro-running. Buty idealnie sprawdzą się w stylizacjach smart oraz casual.

Originals Saucony AW’18 – pięćdziesiąt cztery kolory

Polski dystrybutor przedstawił pierwsze propozycje z najnowszej kolekcji. Originals Saucony AW’18 dla mężczyzn to przede wszystkim mix klasycznych odcieni błękitu, granatu, beżu, czerni i bieli z odważnymi akcentami czerwieni, bordo czy żółtego. Pojawi się także specjalna edycja, która będzie inspirowana amerykańską historią. Producent poinformował także, że pojawią się releasy, które będą efektem współpracy, a także nietypowych inspiracji. Warto również dodać, że jest to kolekcja nie tylko dla mężczyzn, ale także dla kobiet. 

Dla przypomnienia, marka Saucony to przede wszystkim buty sportowe. Firma założona aż 120 lat temu w USA. Pierwsza fabryka powstała w 1898 roku w Kutztown. Co ciekawe, w 1979 roku buty do biegania firmy Saucony znalazły się w pierwszej dziesiątce magazynu „Runner’s World”. 

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media