Connect
To Top

Oto nowa, wyjazdowa koszulka zespołu Manchester United

Manchester United wraca do niebieskich barw! Taki kolor będzie miała wyjazdowa koszulka na sezon 2016/17, przygotowana przez adidas.

Manchester United ma nowe wyjazdowe koszulki

Koszulka wyjazdowa ma swoją premierę jeszcze przed wersją domową. Utrzymana jest w ciemnym odcieniu niebieskiego, a całość uzupełniają czerwone detale – herb klubu, trzy paski oraz logo adidas. Na kołnierzyku, po wewnętrznej stronie koszulki Manchester United znajdziemy także wyhaftowany przydomek – „Red Devils”.

MU16_2000x1000_PR_JM

Do sprzedaży trafią różne wersje stroju – zarówno replika jak i najwyższy model meczowy, także z długimi rękawami. Będzie można zakupić również wersję dla dzieci oraz kobiet. W skład zestawu wchodzą ciemnoniebieskie spodenki i getry.

 

More in Sport

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media