Connect
To Top

Przejażdżki w parku i w mieście pojazdem elektrycznym DGM ES-10

Za oknami mamy już piękną wiosnę, więc zaraz rozpocznie się sezon na hulajnogi, deskorolki i jeździki. DGM Distribution prezentuje nowość w swoim portfolio – samopoziomujący osobisty pojazd elektryczny.

Elektryczny pojazd DGM ES-10

Model DGM ES-10 może osiągnąć maksymalną prędkość 16 km/h. To urządzenie będzie poruszało się nawet przy maksymalnym obciążeniu 120 kg, więc równie dobrze posłuży dziecku, jak i osobie dorosłej. Jego głównym przeznaczeniem jest jazdy po płaskim podłożu, ale bez problemu pokona także wzniesienia pod kątem 20 stopni. Koła o średnicy 10 cali zapewniają użytkownikowi stabilną jazdę. Z naładowaną baterią można przejechać około 15-20 km, w zależności od obciążenia i warunków drogowych.

 

Sprzęt typu „smart”

Urządzenie posiada dedykowaną aplikację w języku polskim, dzięki której możemy ustawić i sprawdzić parametry jazdy oraz sterować zdalnie urządzeniem. Dostępna jest ona do pobrania w Google Play i App Store.

Pojazd jest napędzany dwoma silnikami umiejscowionymi w kołach. Każdy o mocy 350W. Zasilanie całości zapewnia wbudowana litowo-jonowa bateria o pojemność 4400 mAh, która gwarantuje długie przejażdżki po mieście lub w parku. Aby go w pełni naładować wystarczy około 1,5h. Widoczność i bezpieczeństwo zapewnia wbudowane oświetlenie LED .

Pojazd elektryczny DGM ma wymiary 30x48x68 cm i waży 13,5 kg. W zestawie znajduje się ładowarka.

Pojazd będzie można kupić w sklepach Auchan.

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media