Connect
To Top

[Raport QAnona] Operacja Ujawnienie – 14 czerwca 2018

Operacja Ujawnienie RV ALERT – 14 czerwca 2018 r.

Według doniesień Intela wystrzelenie pocisku w dniu 10 czerwca przez siły powietrzne (Air Force One) pochodzi z okrętu podwodnego. QAnon opublikował obraz łodzi podwodnej. Właściciel statku jest obecnie nieznany.

Nie wiadomo także, czy okręt pokazany poniżej jest tym samym okrętem, który wystrzelił pocisk rakietowy. Plotki sugerują, że był to kolejny okręt podwodny typu Military Industrial Complex – ta sama łódź podwodna, która wystrzeliła pocisk w kierunku Hawajów (link niżej).

QAnon Corroborates Hawaii Missile Attack & Hunt for Rogue CIA Submarine

Inne pogłoski sugerują, że rakieta została wystrzelona z bazy marynarki wojennej na wyspie Whidbey Island. Czerwone kółko poniżej to lokalizacja kamery, która uchwyciła wystrzelenie pocisku. Niebieski okrąg to lokalizacja stacji lotniczej Whidbey Island Naval Air Station.

Bardziej poniżej pokazujemy zdjęcia wystrzelonej rakiety z kamery – z daleka i z przybliżenia. Punkty do rozważenia. Żaden pocisk powietrzno-powietrzny nie miałby zasięgu, aby dotrzeć do Air Force One (w tym czasie) z miejsca startu. Air Force One znajdowało się 2 godziny przed przybyciem do bazy lotniczej Paya Lebar w Singapurze. Zejście zaczynało się godzinę przed przybyciem.

Punkty do rozważenia: Żadna rakieta powietrzno-powietrzna nie miałaby zasięgu pozwalającego na dotarcie do pierwszej jednostki sił powietrznych (w tym czasie) z miejsca startu. Jedna znajdowała się 2 godziny od przybycia do bazy lotniczej Paya Lebar w Singapurze. Zejście zaczyna się na godzinę przed przyjazdem.

Pociski samosterujące są powolne i łukują się do przodu po wystrzeleniu, jak pokazano poniżej:

ICBM idą prosto do jonosfery:

https://en.wikipedia.org/…/Intercontinental_ballistic_missi…

Faza wstępna: 3 do 5 minut; jest krótsza w przypadku rakiety na paliwo stałe niż w przypadku rakiet z paliwem ciekłym; w zależności od wybranej trajektorii typowa prędkość wypalania wynosi 4 km/s (2,5 mil/s), do 7.8 km / s (4,8 mil/s); wysokość na końcu tej fazy wynosi zwykle od 150 do 400 km (od 93 do 249 mil).

Faza pośrednia: około. 25-minutowy pod-orbitalny lot kosmiczny ze ścieżką lotu będącą częścią elipsy o pionowej osi głównej; apogeum (w połowie fazy środkowej) znajduje się na wysokości około 1.200 km (750 mil); oś pół-wielka znajduje się między 3.186 a 6.372 km (1980 i 3959 mil); rzut toru lotu na powierzchnię Ziemi jest zbliżony do wielkiego koła, nieco przesuniętego w wyniku obrotu ziemi w czasie lotu; pocisk może uwolnić kilka niezależnych głowic bojowych i środków ułatwiających penetrację, takich jak baloniki powleczone metalem, sieczka aluminiowa i pełno wymiarowe wabiki głowic bojowych.

Faza ponownego wejścia / terminalu (rozpoczynająca się na wysokości 100 km, 62 mil): 2 minuty – uderzenie odbywa się z prędkością do 7 km/s (4,3 mil/s) (dla wczesnych ICBM poniżej 1 km/s (0,62 mi/s)); patrz także manewrowalny pojazd zdolny do powrotu.

Odległość Odległość między nagraniem z kamery a rakietą wynosi około 30 mil. Rozmiar pocisku jest wielkości okrętu podwodnego z tej odległości. Dlatego pocisk musiał zostać wystrzelony z silosu na stacji marynarki wojennej na wyspie Whidbey Island lub w pobliżu. Jednak marynarka zaprzecza istnieniu możliwości rakietowych w bazie.

NORAD wykryłby uruchomienie w ciągu kilku sekund i aktywował ich protokół. Trump został ostrzeżony o starcie. Pocisk został wyniesiony w ciągu kilku minut przez baterię THAAD lub przez Tajny Program Kosmiczny.

https://pl.spherebeingalliance.com/news/kosmiczne-ujawnienie-tajny-program-kosmiczny-swiadectwo-williama-tompkinsa.html

Jaki był plan Cabala? Jedyny wniosek to albo uderzenie w ocean, albo detonacja w powietrzu, której podmuch dotarłby do Air Force One.

Jaka jest prawda? Ty decydujesz. Operatorzy Duchów (Ghost Operators) otrzymali zgodę i poradzili sobie z zagrożeniem.

Źródła mają powody, by sądzić, że Sojusz czeka obecnie na rozwiązanie tej sytuacji przed przystąpieniem do RV. Ochrona mas zawsze była główną dyrektywą Sojuszu. Oczekuje się, że sytuacja zostanie rozwiązana lada chwila.

WIĘCEJ INFORMACJI O RV / GCR ODWIEDŹ:

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media