Connect
To Top

Serwery Allegro sparaliżowane przez akcję promocyjną Honor

Marka Honor przy okazji wypromowania polskiej premiery swoich smartfonów spowodowała… paraliż całego Allegro. Tego nie spodziewał się chyba nikt.

Allegro nie działa. Wina promocyjnej akcji marki Honor

Wczoraj pisaliśmy o ciekawej akcji promocyjnej organizowanej przez markę Honor. Na łamach serwisu aukcyjnego Allegro stu szczęśliwców mogło zakupić model 7C za złotówkę. Jest on warty około 850 złotych, dlatego wiele osób miało ochotę na zdobycie smartfona. Tak dużego zainteresowania nie przewidziało Allegro i w okolicach południa, kiedy to miała ruszyć sprzedaż stu Honorów 7C za 1 zł brutto portal aukcyjny przestał działać. 

 

Wiele osób sugerowało, że akcja promocyjna została uruchomiona jeszcze przed południem. Łowcy okazji ruszyli na podbój Allegro co zaowocowało widokiem jaki znany jest z ataków DDoS. Z informacji znalezionych w sieci wiele osób pisało, że smartfony za złotówkę zostały wyprzedane już trzy minuty po 12-tej. 

Portal został już przywrócony. Cóż, na przyszłość takie akcje jak ta zorganizowana przez Huawei/Honor i Allegro powinna być zaplanowana precyzyjniej aby uniknąć takich wpadek jak ta dzisiejsza. 

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media