Connect
To Top

AC/DC da koncert w Polsce!

AC/DC to bez wątpienia jeden z najlepszych zespołów wszech czasów! Założony w 1973 roku w Sydney, przez braci Angusa i Malcolma Youngów. Śmiało można uznać, że to właśnie australijski zespół poprzez swoje oryginalne brzmienie, stał się pionierem muzyki hardrockowej!

Zespół ogłosił ostatnio nową trasę koncertową promującą ich najnowszą płytę „Rock or Bust”. Jak się okazało przyjadą również do Polski! Koncert odbędzie się w stolicy, na Stadionie Narodowym 25 lipca 2015 roku.

O popularności zespołu w naszym kraju powinno świadczyć to, że 2 dni od premiery, w Polsce płyta pokryła się platyną. Na całym świecie zespół sprzedał ponad 200 milionów albumów! Mnie nie popularność tego legendarnego zespołu ani trochę nie dziwi. Legenda!

Przypomnę jeszcze, że w 2010 roku, gdy AC/DC odwiedziło Polskę, dając koncert na warszawskim lotnisku Bemowo, przybyło 70 tysięcy ludzi. Sporo nie?      Ja nie jestem fanem takiej muzyki, ale bardzo ją szanuję!

Wybieracie się na koncert legendarnego zespołu AC/DC?         

 

plakat koncertowy ac/dc

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media