Connect
To Top

Beef między YG a DJ Mustard`em zwykłą prowokacją?

YG i DJ Mustard to kolaboracja godna posłuchania. Raper, który w roku 2014 zyskał rozgłos za pomocą hitu „My Nig*a” oraz całego albumu „My Krazy Life”, którego w większości producentem był właśnie DJ Mustard! Duet świetny, który miał i zapewne ma przed sobą świetlaną przyszłość trochę zaniepokoił mnie i wielu innych.

Jeszcze przed nowym rokiem poprzez Instagrama, DJ Mustard zarzucił młodemu raperowi z Compton, że te nie wypłacił mu jego „działki” za krążek, który w większej części wyprodukował. Panowie zamiast wyprostować sprawę między sobą, wymieniali się argumentami na portalu społecznościowym. Trochę niezbyt poważne, więc dlatego od początku śmierdziało to prowokacją. Przynajmniej dla mnie! Wszystkie wątpliwości zostały rozwiane tym oto postem, który zamieścił raper:

 

Me & bro @djmustard squabbled up and got it over wit. 2015 is the takeover 4realz Bless up Yall.

A photo posted by YG (@yg) on


Dla przypomnienia:

YG to młody raper z Los Angeles, który wywodzi się z najniebezpieczniejszej dzielnicy w kraju – Compton. Miejsce to rozsławiło wielu bardzo dobrych raperów takich jak The Game czy Kendrick Lamar. 18 marca 2014 roku, YG wypuścił na rynek swój drugi solowy krążek „My Krazy Life”, który przyniósł mu uznanie w amerykańskiej rap grze.

Natomiast DJ Mustard to producent muzyczny, który tworzy piosenki dla największych gwiazd R&B i hip-hop`owych zza ocenu. Współpracował m.in. z Tyga, T.I., Trey Songz, w/w YG, Wiz Khalifą czy Fergie. Uznawany jest za jednego z najlepszych obecnie producentów w branży.

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media