Connect
To Top

Czy to w ogóle możliwe?!

Od jakiegoś czasu mocniej interesuje się futbolem amerykańskim. Lubie sporty zespołowe, pełne akcji, zaskakujących sytuacji oraz takie, które mają mniej uwagi w Polsce.

Trzy tygodnie temu, podczas meczu New York Giants, a Dallas Cowboys doszło do czegoś, co można nazwać sportowym cudem. Chyba nie przesadzam! Nie chodzi tutaj o to, że jedna z drużyn wygrała w ostatniej sekundzie, bo takie coś zdarza się bardzo często. O takich akcjach na boisku koszykarskim nawet nie wspomnę!
Odell Beckham Jr. dokonał czegoś niewiarygodnego! To było coś, co wydaje się praktycznie niemożliwe do wykonania w tym sporcie. Catch jedną ręką jest powszedni, ale taki?! Sprawdźcie sami:

Prosto ze strony NFL.com nie da się opublikować linku, więc !KLIK!, aby zobaczyć całą akcję!

 

 

Zagranie skrzydłowego Giants, od razu nazwano najlepszym chwytem w historii futbolu amerykańskiego. Jak sam aktor tego zamieszania przyznał:

“Mam nadzieje, że nie jest to najlepszy catch w historii. Mam nadzieję, że uda mi się takich zagrań wykonać więcej!”

 

Gdy zobaczyłem to zagranie, siedziałem osłupiony przez kilka ładnych chwil! Wiadomo, było kilku zawodników, którzy wykonywali takie chwyty, ale robili to na sucho, bez żadnej presji czy obrońcy. Ale to? TO JEST JAKIEŚ SZALEŃSTWO! Mecz sezonu regularnego, obrońca przyklejony do niego, a on wyprawia takie coś? Zaliczający przy tym przyłożenie? SERIO?

A wy co o tym myślicie, dalibyście radę wykonać coś takiego? Ja na bank nie!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Sport

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media