Site icon MenWorld.pl

Debiutancki gol Arkadiusza Milika! Juve pokonało Spezię! [WIDEO]

Debiutancki gol Arkadiusza Milika w Juve

Juventus pokonał wczoraj pewnie Spezię, a na listę strzelców wpisał się nowy napastnik Starej Damy. Debiutancki gol Arkadiusza Milika padł w doliczonym czasie gry! Worek z golami otworzony?

Przeczytaj także: Erling Haaland show! Drugi hat-trick z rzędu młodego Norwega! [WIDEO]

arkadiusz milik juventus debiutancki gol arkadiusza milika

Polscy kibice Juventusu przeżywali wczoraj słodko-gorzki wieczór. W bramce Starej Damy nie stanął Wojciech Szczęsny, który doznał kontuzji i został wykluczony z tego spotkania. Debiutancki gol Arkadiusza Milika z pewnością był bardzo dobrą wiadomością.

Reklama

Milik kluczem do sukcesu Starej Damy?

Debiutancki gol Arkadiusza Milika padł w 92. minucie spotkania ze Spezią. Po fatalnym w skutkach błędzie Arkadiusza Recy prawym skrzydłem popędził Fabio Miretti, który długi podaniem po ziemi znalazł Milika. Polski napastnik wykonał obrót z piłką i zmieścił ją w bramce Bartłomieja Drągowskiego.

debiutancki gol arkadiusza milika w juve
MARCO BERTORELLO / AFP / EAST NEWS

Juventus ostatecznie pokonał Spezię 2:0 i dopisał do swojego dorobku punktowego kolejne trzy oczka. Stara Dama obecnie zajmuje 4. miejsce w lidze. Do liderującej Romy traci jedynie dwa punkty. Czy Polak prawi, że drużyna z Turynu powróci na szczyt i wygra kolejne mistrzostwo Włoch?

https://twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1565078064186400769

Źródło: Twitter

Exit mobile version