Connect
To Top

Definitywny koniec Top Gear w BBC?

Top Gear – tego programu nie trzeba przedstawiać nikomu kto choć trochę interesuje się motoryzacją. Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond oraz małomówny Stig, te cztery postacie tworzą najlepszy program o motoryzacji jaki kiedykolwiek powstał. Czy to jego koniec?

Program interesujący, ze świetnymi prowadzącymi, czasem bezczelny i potrafiący rozbawić widza do łez. Czego chcieć więcej? Wszystko było pięknie, jednak do pewnego czasu. Niedawno pojawiły się plotki, które informowały nas, że Jeremy Clarkson został zawieszony przez BBC. Wszysto okazało się prawdą. Co było powodem? Bójka z Clarksona z producentem. Mówi się, że Jeremy był niezadowolony z tego, że nie zorganizowano cateringu po całodniowym nagrywaniu programu. Najpierw wdał się w sprzeczkę słowną z producentem Oisinem Tymonem, później doszło do rękoczynów. Z nieoficjalnych informacji, Tymon musiał zostać przetransportowany do szpitala. Niestety, nic nie jest wiadome na sto procent, gdyż BBC milczy i nie wydało żadnego oświadczenia, Oisin Tymon nie wniósł oskarżenia na prowadzącego program, a sam Clarkson unika mediów.
Skutkiem wszystkiego jest zawieszenie emisji całego sezonu. BBC wszczęło śledztwo w tej sprawie, więc być może dowiemy się co zaszło na planie. Jak się wczoraj (18.03) okazało, James May i Richard Hammond, współprowadzący program Top Gear dostali propozycję kontynuacji tworzenia programu we dwóch, odmówili i pozostali solidarni ze swoim przyjacielem.

Zdjęcie Top Gear z anteny może oznaczać dla BBC bardzo duże straty. Jest to najchętniej oglądany i najbardziej popularny program brytyjskiej stacji. Krążą plotki, że główny konkurent BBC, czyli Channel 4 chce przejąć Jeremy`ego Clarksona, który miałby współtworzyć program o nazwie „Full Throttle” (pl. „Na pełnym gazie”).

Co ja o tym wszystkim myślę? Z początku wydawało mi się, że jest to zagranie pod „publikę”. Chęć zwrócenia na program jeszcze większej uwagi. Jak się czasem okazało sprawa jest poważniejsza. Doszło do rękoczynów, kłótni i zawieszeń. Koniec Top Gear`a? Nie chce mi się wierzyć, że BBC strzeli sobie w kolano i pozbędzie się programu, który jest dla tej stacji żyłą złota. Jeśli tak się stanie, to jestem spokojny, że program będzie kontynuowany na innej stacji, może nie pod tą samą nazwą, ale na pewno z tymi samymi prowadzącymi. Powiedzmy sobie szczerze, program Top Gear nie istnieje bez trzech wyżej wymienionych muszkieterów! A wy co sądzicie?

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media