Connect
To Top

DS 7 CROSSBACK – gdy chcesz się wyróżniać

Francuzi od zawsze produkowali auta bardzo atrakcyjne pod względem wyglądu. Może nie są idealne w kwestii technicznej, jednak nie oszukujmy się. Praktycznie każdy samochód ma jakieś wady. Miałem okazję przez tydzień jeździć DS 7 Crossback. Czy ten francuski crossover może śmiało konkurować z BMW X3, Lexusem NX, Audi Q3 i Volvo XC60? Jeśli zainteresował Was ten model zachęcam do lektury artykułu, w którym dzielę się swoimi wrażeniami z jazdy tym modelem.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

DS 7 Crossback z zewnątrz

Crossover produkcji DS może się podobać. Nie ma co ukrywać, wyróżnia się na tle konkurencji. Nie chodzi mi o jakąś wybitnie zmodyfikowaną linię nadwozia, bo przecież jest ona podobna do konkurentów. Tu chodzi o detale, których jest ogrom. Nawet nie chodzi mi o pływające kierunkowskazy. DS 7 Crossback ma duży, chromowany grill, na którym umieszczono logo marki. Reflektory do jazdy dziennej w postaci cieniutkich pasków umieszczono na masywnym zderzaku. Światła LED to po prostu arcydzieło. Przepiękne kryształy, które witając nas obracają się. Co tu dużo mówić. Ten, kto to wymyślił jest mistrzem. Patrząc na bok auta możemy dostrzec, masywne nadkola, liczne przetłoczenia i dość mocno opadającą linię dachu. Co ciekawe, klapa bagażnika połączona jest z reflektorami. Tu znów muszę się zatrzymać, ponieważ ich projekt to znów coś nie do opisania. Ledowa siatka ostrych linii z dodatkiem chromowanych wstawek. Czasami zazdrościłem innym kierowcom, którzy mogli oglądać auto z zewnątrz. Nie ma co ukrywać, DS 7 Crossback robił niemałe zamieszanie na drodze. Dla wielu osób czas nagle się zatrzymywał. Nie przesadzę, jeśli porównam ten model do dzieła sztuki, które należy podziwiać. Z tym, że jest to sztuka przemieszczająca się, by dawać radość swoją obecnością kolejnym przechodniom. Patrząc na całokształt DS 7 Crossback uważam, że jest to najpiękniejszy crossover jakim miałem okazję jeździć i jaki kiedykolwiek powstał.

DS 7 Crossback to piękne auto, prawda?

DS 7 Crossback to piękne auto.

 

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media