Connect
To Top

Jedyny pokaz mody, który chętnie oglądam!

Pokazy mody nigdy mnie nie interesowały, to chyba normalne. Co fajnego może być w oglądaniu jak modelki (często wieszaki na ubrania a nie kobiety) śmigają sobie w tą i z powrotem pokazując ubrania, których i tak nikt nigdy nie założy. Przekonanie takowe towarzyszyło mi do pewnego wieczora, podczas którego kolega pokazał mi Victoria’s Secret, czyli jeden z najchętniej oglądanych, najseksowniejszych i najdroższych pokazów mody jaki istnieje. Ślicznotki, ideały, cudowne kobiety czyli aniołki Victoria’s Secret w Londynie pokazały aż osiemdziesiąt jeden kosmicznie drogich zestawów bielizny. W pokaz pompowana jest za każdym razem ogromna kwota pieniędzy. Impreza w Londynie była najdroższa, bo kosztowała 15 milionów dolarów! Co ciekawe, wśród aniołków były trzy (tylko?!) polki z czego jestem bardzo zadowolony i ślicznym paniom gratuluję! Monika Jagaciak, Magdalena Frąckowiak i Kasia Struss to nasze, polskie księżniczki, które prezentowały się na wybiegu. 30 metrowym wybiegu – oczywiście zbudowanym na zamówienie, jakże by mogło być inaczej.

Earls Court w Londynie był 2 grudnia 2014 stolicą mody i miejscem, gdzie czterdzieści siedem najpiękniejszych modelek pokazało bieliznę, która jest nie tylko piękna, ale także bardzo droga. Jak bardzo? Przykład: Fantasy Bra kosztuje 4 mln dolarów, ponieważ wykonany jest z kamieni szlachetnych. W tym roku po raz pierwszy prezentowały je Adriana Lima oraz Alessandra Ambrosio. Londyn odwiedziło aż osiem ambasadorek Victoria’s Secret. Oprócz dwóch wcześniej wymienionych aniołkami, które prezentowały bieliznę były: Doutzen Kroes, Candice Swanepoel, Behati Prinsloo, Lily Aldridge, Lindsay Ellingson i Karlie Kloss.

Pokazy Victoria’s Secret to wielkie show. W tym roku podkład muzyczny zapewniały takie gwiazdy jak: Ed Sheeran, Taylor Swift, Ariana Grande i Hozier. Co ciekawe dziewczyny posiadają bardzo rygorystyczną dietę, która składa się z 500 kalorii dziennie! OK, OK już nie zanudzam, bo wiem, że Was to wcale nie interesuje. Zobaczcie kilka najciekawszych fotek z londyńskiego pokazu. Ahh… 🙂 P.S. Fotografie pochodzą z portalu www.nydailynews.com.

taylor-swift lily-donaldson candice-swanepoel candice-swanepoel2 lily-aldridge behati-prinsloo kate-grigorieva ariana-grande josephine-skriver adriana-lima-alessandra-ambrosio eniko-mihalik 2014-victoria-secret-fashion-show4 ed-sheeran-adriana-lima-alessandra-ambrosio 2014-victoria-secret-fashion-show3 doutzen-kroe 2014-victoria-secret-fashion-show2 cindy-bruna 2014-victoria-secret-fashion-show

More in Świat dorosłych

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media