Connect
To Top

Joey Bada$$ odwołuje koncerty w Europie!

Amerykański raper Joey Bada$$ odwołał wszystkie koncerty na kontynencie europejskim. W tym gronie znalazł się koncert, który miał odbyć się 12 grudnia w Warszawie! Powodem takiej decyzji jest śmierć członka rodziny artysty. Jak sam napisał na Twitter`ze:

Do moich europejskich fanów: Musze odwołać resztę trasy koncertowej… Mój kuzyn odszedł z tego świata. Nie potrafię znaleźć siły… jest mi bardzo przykro.

Wszystko to potwierdza organizator koncertu, agencja Go Ahead. Jak czytamy na oficjalnym oświadczeniu:

Z żalem zawiadamiamy, że koncert Joey’a Bada$$a nie odbędzie się w planowanym terminie w związku ze śmiercią członka rodziny artysty. Raper zmuszony był przełożyć wszystkie pozostałe do końca roku koncerty. Aktualnie czekamy na więcej szczegółów, w tym na ewentualną nową datę warszawskiego występu, zatem poprosimy o cierpliwość – jak tylko będziemy mogli poinformujemy o wszystkich decyzjach.

Dla przypomnienia, Joey Bada$$ to dziewiętnastoletni raper, pochodzący z Nowego Jorku. Jest on założycielem oraz frontman`em kolektywu zwanego Pro Era, do którego należą Capital STEEZ, CJ Fly, Powers Pleasant oraz 43 innych członków. Joey nazywany jest jednym z najlepszych raperów młodego pokolenia. Na samplach jakich nagrywa swoje utwory możemy usłyszeć brzmienie lat 90., czyli typowy old-school. Jego inspiracją, jak sam przyznaję są legendy takie jak Nas, Jay-Z czy Notorious B.I.G.
Joey Bada$$ współpracuje z największymi producentami, m.in. z DJ Premier`em, raperami takimi jak A$AP Rocky. Pierwszy studyjny album Joey`a Bada$$`a zapowiedziany jest na 20 stycznia 2015 roku, zostanie on wydany w 20 urodziny rapera, a nazywał się będzie „B4.DA.$$”!

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media