Connect
To Top

Kanye West w kolaboracji z Paul`em McCartney`em!

Wbrew spekulacjom Kanye West nie wydał nowej płyty w 2014 roku. Po 2 latach od premiery „Yeezus”(2013), West postanowił wydać nową płytę, którą otrzymamy dopiero w 2015 roku.

Dokładna data wydania krążka nie jest znana, ale już teraz dostaliśmy singiel, który zapowiada najnowszą płytę rapera. Utwór nosi nazwę „Only One”. Jest to piosenka skierowana do córki West`a, którą nagrał właśnie z byłym członkiem zespołu The Beatles! Co prawda sir Paul McCartney gra w tym singlu tylko na klawiszach, jednak jak przyznaje West, jest to jedna z wielu piosenek nagrana z brytyjskim piosenkarzem.

Piosenkę można znaleźć już na iTunes.com lub posłuchać ją poprzez wejście na oficjalną stronę rapera!

Na krążku również prawdopodobnie pojawią się tacy wokaliści jak Ty Dolla $ign czy Rihanna. Jak przyznaje Ty Dolla, z Westem spotkał się w studio w Meksyku, gdzie razem z Kanye West`em wyprodukowali 8 kawałków, a do „Only One” Ty śpiewał w chórkach! Na płytę czekam z niecierpliwością!

 

Dodam jeszcze, że głupota niektórych ludzi mnie niszczy. Po informacji, że Kanye West będzie nagrywał z Paul`em McCartney`em na portalu społecznościowym Twitter pojawiło się mnóstwo wpisów o takiej treści:

Reakcja Twittera

Głupota i niewiedza ludzka nie zna granic! 😀

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media