Site icon MenWorld.pl

Liga Mistrzów w TV. Gdzie oglądać dzisiejsze spotkania?

Piłkarskie święto nadal trwa. Dzisiejszego wieczoru na boisko wybiegną zawodnicy m.in. Juventusu oraz FC Porto, którzy rozegrają pierwszy z dwóch spotkań w ⅛ finału turnieju. Liga Mistrzów to najbardziej prestiżowe rozgrywki w europejskiej piłce nożnej. Kto tym razem sięgnie po Puchar Mistrzów?

Liga Mistrzów powróciła i kibice piłkarscy mogą przeżywać swoje święto

Najlepsza piłkarska liga świata wróciła po zimowej przerwie i od razu serwuje nam hit za hitem. We wczorajszym spotkaniu Barcelona przegrała dość pokaźnie z PSG na swoim boisku 1:4, a katem Dumy Katalonii okazał się Kylian Mbappe. 22-letni Francuz ustrzelił hat-tricka i nie dał szans obronie Barcelony. Drużyna z Katalonii po raz kolejny zawiodła swoich fanów i w decydujących momentach fazy pucharowej Ligi Mistrzów przegrała z kretesem. W ubiegłorocznych rozgrywkach Bayern Monachium w ćwierćfinale rozgromił drużynę prowadzoną przez Leo Messiego aż 8:2!

PSG przeważało przez cały mecz, jednak to Barcelona jako pierwsza trafiła do siatki swojego przeciwnika. W 27 minucie Lionel Messi pewnie wykorzystał rzut karny. Po tej bramce przeważało już tylko PSG. Pięć minut później wynik wyrównał Mbappe, który rozpoczął swój strzelecki festiwal. Drugi raz do bramki ter Stegena trafił w 65 minucie podwyższając wynik na 1:2, a dwadzieścia minut później zamknął mecz trzecią i ostatnią bramką w tym spotkaniu. Na listę strzelców wpisał się także Moise Kean w 70. minucie.

Zawodnicy Barcelony nie ukrywali irytacji, a szczególnie mocno widać było to w 38. minucie, kiedy to Gerard Pique wdał się w słowną przepychankę z Antoine Griezmannem. Z ust obu zawodników padły mocne słowa, które zostały wychwycone przez kamery. W czasach, kiedy na trybunach nie mogą zasiadać kibice wszystkie uwagi i komentarze zawodników są dobrze słyszalne.

Czy Barcelona będzie w stanie wygrać kolejny mecz i awansować do kolejnej rundy. Już raz pokonała PSG w meczu, w którym musiała strzelić aż sześciobramkową stratę!

Liga Mistrzów
Nastroje w Barcelonie nie są za dobrze. Czy Duma Katalonii zdoła wygrać drugi mecz przeciwko PSG?

Juventus Turyn vs FC Porto i Borussia Dortmund vs Sevilla FC – gdzie oglądać mecz?

Liga Mistrzów gra również dziś, dlatego trzeba przygotowac się na kolejne emocje. Pierwsze spotkanie z dwumeczu rozegrają drużyny Juventusu oraz FC Porto. Mistrz Włoch prowadzony przez Cristiano Ronaldo jest faworytem tego spotkania, jednak FC Porto to godny przeciwnik. Portugalska drużyna ze swojej grupy wyszła z drugiego miejsca ustępując jedynie Manchesterowi City.

W Juventusie na pozycji bramkarza występuje Wojciech Szczęsny, który zbiera świetne noty za swoje występy w ekipie Starej Damy. Gdzie zatem będzie można oglądać mecz polskiego bramkarza? Spotkanie będzie dostępne w publicznej telewizji na programie TVP1, TVP Sport oraz stronie internetowej sport.tvp.pl. Początek spotkania odbędzie się o 21:00.

Liga Mistrzów puszczana jest również w serwisem należącym do Polsatu. Mecz Borussii Dortmund i Sevilli FC dostępny będzie w internetowym serwisie IPLA.TV, w którym miesięczny abonament kosztuje 40 złotych.