Connect
To Top

Lookbook dla managera, prezesa, dyrektora!

Zdarza Ci się, że zaglądasz do szafy i… i w sumie tak naprawdę nie wiesz co na siebie ubrać dziś? Postaram się wraz z współautorami MenWorld wrzucać ciekawe lookbooki, które być może przypadną Ci do gustu. Na pierwszy rzut postanowiłem opublikować zdjęcia ubioru dla osoby, która pracuje w biurze na wyższym stanowisku i powinna ubierać się raczej elegancko, aniżeli lifestylowo. Ubrania te kupisz w sieci Reserved, tak więc nie są one ani drogie, ani trudno dostępne. Jak stylizację nazwał jej producent? Chicago Gang…

Skórzane buty za kostkę, elegancka koszula typu slim, szara marynarka slim a pod nią granatowy sweter, świetne spodnie, które oczywiście kolorystycznie pasują do marynarki i oczywiście krawat, który wręcz obowiązkowo w tym przypadku musi być szeroki. Całość kosztuje około 880 zł, ale pamiętaj, że w tej kwocie masz strój gotowy do wyjścia. I to jaki strój! Sam zobacz na zdjęcia poniżej.

styl1

Kolejna stylizacja, która również przypadła mi do gustu posiada podobną kolorystykę, aczkolwiek różni się od wyżej pokazanej. Co tym razem? Tym razem znów koszula, którą przykrywa elegancki, szary sweter z dekoltem wyciętym w serek. Nie mogło zabraknąć marynarki i spodni – znów szaro, ponieważ chcesz się przecież wyróżniać, a przy okazji być elegancki, prawda? I na koniec skórzane półbuty, a także tym razem wąski krawat. Tym razem zaszaleliśmy, bo ten zestaw kosztuje 960 zł. Nie martw się, możesz zamienić marynarkę i spodnie, a dzięki temu oszczędzisz (sama marynarka kosztuje 350 zł).

styl2

Gangsterskie stylizacje Reserved kończymy najtańszą stylizacją, ale posiadającą także kurtkę! Jest ona bardziej przeznaczona dla kogoś młodszego, jednak idealnie pasuje na piątkowe, luźne dni w pracy. Co tym razem przygotował Reserved? Do naszej dyspozycji udostępniono koszulkę typu polo, świetną, elegancką kurtkę z łączonych materiałów, a także spodnie typu slim fit. Całość dopełniają buty skórzane, w tym przypadku bardzo wysokie. Cena zestawu? 620 zł, tak więc nie ma tragedii, prawda?

styl3

Kolekcję jesienną znajdziesz na stronie Reserved: http://www.reserved.com/pl/pl/lookbook/man-lookbook/chicago-gang

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media