Connect
To Top

Masz do zrobienia pilne przelewy? Jutro ostatni dzień!

Jeśli musisz wykonać jakieś pilne przelewy, które muszą dotrzeć do odbiorcy przed świętami nie masz zbyt wiele czasu. Jutro (24.12) jest ostatnim dniem, gdzie działa Elixir tuż przed bardzo długą, bo aż czterodniową przerwą! Tegoroczny kalendarz ułożył się tak, że Boże Narodzenie wypada w czwartek i piątek. Następnie mamy weekend a system Elixir prowadzony przez Krajową Izbę Rozliczeniową nie działa w dni wolne od pracy. Co gorsze, w dzień Wigilii Bożego Narodzenia czyli 24.12 nie odbędzie się już ostatnia sesja Elixir, tak więc najlepiej skorzystać z przelewów z samego rana, bądź też użyć wersji expresowej.

Co ciekawe, Polacy w grudniu bardzo aktywnie korzystają z przelewów bankowych. W ubiegłym roku w grudniu według statystyk KIR wykonaliśmy aż 137 mln transakcji na kwotę ponad 358 mld zł!

More in Biznes

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media