Connect
To Top

Nastula kończy karierę!

Mistrz olimpijski z Atlanty ostatnią zawodową walkę stoczył z Mariuszem Pudzianowskim podczas KSW 29 „Reload”. Po wyrównanym pojedynku ostatecznie przegrał w dogrywce. Dziś Nastula za pośrednictwem Facebooka poinformował o zakończeniu kariery.

“Przepraszam, że tak długo musieliście czekać na podziękowania i jakieś info ode mnie, ale nie ukrywam, że przeżywałem ciężkie chwile po przegranej walce. 
Jak wiecie sport wymaga wiele wyrzeczeń i poświęceń. Ja takie podjąłem, nie będąc już najmłodszym, aby przygotować się jak najlepiej do swojej ostatniej walki. Porównałbym to nawet do moich przygotowań do IO w Atlancie….
Sport jest piękny, ale nieprzewidywalny, raz się wygrywa, raz się przegrywa.
Gdy kończyłem karierę judoki nie udało mi się pożegnać z judo zwycięstwem.
Podejmując walkę z Mariuszem chciałem i marzyłem o tym, aby tym razem zakończyć przygodę z MMA zwycięsko. Niestety…
Jedno wygrałem na pewno: Was moich Kibiców! Jesteście ze mną na dobre i na złe za co Wam bardzo dziękuję!”

Wypada podziękować za wszystkie sukcesy jakie podczas swojej kariery osiągnął Paweł Nastula dla nas zawsze pozostanie mistrzem z Atlanty.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Sport

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media