Connect
To Top

Nowa Superb może zamieszać na rynku motoryzacyjnym.

Pamiętacie model VisionC, który był “odmieńcem” jeśli chodzi o resztę pojazdów Skody? Stylistyka tego auta była na prawdę świetna dlatego nowa Superb czerpie swoje kształty z koncepcyjnego modelu co widać na szkicach. Przyznam szczerze, że mi osobiście się bardzo podoba! Jeśli Superb nadal będzie limuzyną oferującą świetny stosunek jakości do ceny może to być wielki hit na rynku motoryzacyjnym.

Nowa Skoda Superb posiada bardzo masywną stylistykę, ba śmiało stwierdzę, że będzie wyróżniała się z pewnością wśród aut klasy średniej. Samochód nie przejdzie już tak zwanego faceliftingu, a będzie to nowa bryła, bardzo odważna ale nadal elegancka jak na limuzynę przystało. Superb zaprezentowana zostanie w Pradze w połowie lutego 2015, wprowadzenie modelu na rynek zaplanowane jest na połowę przyszłego roku, natomiast debiut auta ustalono na marzec 2015 – oczywiście w Genewie.

2014_12_22_superb2

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media