Connect
To Top

O napastniku, który „strzelił” tam gdzie nie trzeba…

Ostatnio głośno w mediach o zawodniku Legii Warszawa, a mianowicie Arkadiuszu Piechu, który prawdopodobnie pod wpływem alkoholu awanturował się z lekarzem w szpitalu w Świdnicy, a następnie go uderzył, bo… po prostu go zdenerwował. Problem w tym, że jeśli okaże się, że to prawda to będzie to jeden z nielicznych celnych „strzałów” tego piłkarza.

Pan Piech został sprowadzony do Legii z Ruchu Chorzów z nadzieją, że wzmocni on szeregi ofensywne obecnego mistrza Polski. Niestety ten młody zawodnik zawodzi na całej linii. Jego gra na pewno nie pasuje do poziomu stołecznej drużyny, która reprezentuje również nasz kraj w europejskich pucharach. Co ciekawe nie został on nawet zgłoszony do rozgrywek Ligi Europejskiej, a w Ekstraklasie bardzo rzadko wychodzi w pierwszym składzie. Zdarza mu się nawet nie załapać na ławkę rezerwowych.

1405799776

Szkoda, że zrobiło się o nim dopiero głośno po wybryku spoza boiska, bowiem Arkadiusz Piech był jednym z najbardziej obiecujących piłkarzy młodego pokolenia w naszej rodzimej lidze.

Mam nadzieję, że to nie ostatnie tak celne uderzenie tego piłkarza. 🙂

More in Sport

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media