Site icon MenWorld.pl

Patostreamer Rafonix znów pojawi się w klatce Fame MMA?

Znany z bardzo kontrowersyjnych materiałów wideo, patostreamer Rafonix dostał ofertę walki. Czy znów pojawi się w oktagonie podczas gali Fame MMA?

Popularny streamer miał okazję walczyć już z Danielem Magicalem, Wojtkiem Gola czy Szymonem Kasprzyk – Isamu. Jest to postać bardzo znana w polskim Internecie. Poznaliśmy go przede wszystkim z “telefonowych żartów” oraz patologicznego zachowania. Marcin Krasucki od jakiegoś czasu zachowuje się jednak… normalnie. Ma rodzinę i na próżno szukać u niego kontrowersyjnych materiałów.

Patostreamer Rafonix znów pojawi się w klatce Fame MMA?

Rafonix dostał ofertę walki

Na łamach portalu Boop.pl pojawił się komunikat, który sugeruje, ze Rafonix na jednym ze swoich streamów zasugerował, że otrzymał propozycję walki w oktagonie. Nie wiadomo jednak z kim miałby się zmierzyć. Powiedział tylko, że mowa o kimś niższym od niego.

Reklama

Popularny streamer miałby walczyć w listopadzie. Na chwilę obecną możemy jedynie spekulować kto będzie jego rywalem oraz czy faktycznie dojdzie do takowej walki. Kto wie, może faktycznie zobaczymy go w oktagonie i pokaże nam swoją życiową przemianę?

Źródło zdjęć: profil Rafonixa na Instagramie.

Exit mobile version