Connect
To Top

POLSKA PREMIERA MITSUBISHI OUTLANDER 2016

1 października 2015 roku w hotelu Sobienie Królewskie w Sobieniach Szlacheckich odbyła się premiera innowacyjnego modelu Mitsubishi Outlander 2016, który właśnie wjechał do polskich salonów Mitsubishi Motors.

MITSUBISHI OUTLANDER_SOBIENIE SZLACHECKIE_PREMIERA (6) (Custom)

Zgromadzeni dziennikarze mieli wyjątkową okazję sprawdzić możliwości, jakie oferuje nowy Outlander, który przeszedł przez ponad 100 głębokich modyfikacji. Trasy jazd testowych zostały opracowane tak, aby można było zweryfikować osiągi, komfort i technologiczne rozwiązania zastosowane w nowym modelu. Więcej o innowacjach opowiadano podczas prezeneacji statycznej, którą otworzył prezes polskiego oddziału Mitsubishi Motors, Yasuyuki Oyama. Prezes Oyama powitał gości i od początku wyraźnie podkreślił, że bohater prezentacji – Outlander 2016 – to pierwszy model, prezentujący nową stylistykę marki, która będzie stopniowo pojawiać się w kolejnych modelach. Zaznaczył także, że nowy model spod znaku Trzech Diamentów charakteryzuje się wyjątkowo cichym i komfortowym wnętrzem, zmodyfikowanym zawieszeniem i układem kierowniczym oraz nową konstrukcją automatycznej przekładni CVT.

MITSUBISHI OUTLANDER_SOBIENIE SZLACHECKIE_PREMIERA (7) (Custom) MITSUBISHI OUTLANDER_SOBIENIE SZLACHECKIE_PREMIERA (5) (Custom)

Prezentację poprowadzili Kinga Lisowska – manager ds. public relations, Marcin Szmyt – specjalista ds. technicznych i Piotr Dudek – manager działu szkoleń.

MITSUBISHI OUTLANDER_SOBIENIE SZLACHECKIE_PREMIERA (9) (Custom) MITSUBISHI OUTLANDER_SOBIENIE SZLACHECKIE_PREMIERA (8) (Custom)

Kinga Lisowska wprowadziła gości w historię Outlandera, będącego europejskim bestsellerem Mitsubishi i przypomniała, że to właśnie ta marka wprowadziła do motoryzacyjnego słownika termin crossover. „Mitsubishi Motors jako ekspert w konstruowaniu samochodów z napędem na 4 koła i 12-krotny zwycięzca rajdu Dakar od lat wykorzystuje to bogate doświadczenie doskonaląc nowe modele zarówno pod kątem technologii, jak i konstrukcji i komfortu.” – mówiła Kinga Lisowska.

MITSUBISHI OUTLANDER_SOBIENIE SZLACHECKIE_PREMIERA (4) (Custom)

Piotr Dudek – manager działu szkoleń oraz Marcin Szmyt – specjalista ds. technicznych Mitsubishi Motors – precyzyjnie zaprezentowali zastosowane w nowym modelu technologie. Szczególną uwagę zwrócili na wyjątkowo ciche wnętrze, nową bezstopniową skrzynię biegów, nowe zawieszenie i elementy konstrukcyjne zapewniające znakomite właściwości jezdne, płynną jazdę i dynamikę.

MITSUBISHI OUTLANDER_SOBIENIE SZLACHECKIE_PREMIERA (2) (Custom) (Large)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media