Connect
To Top

Volkswagen Amarok Aventura – pickup z zadatkami na SUV-a

W Wolfsburgu ktoś wpadł na pomysł, że w gamie modelowej tego koncernu motoryzacyjnego brakuje pickup-a. Tak też w 2005 roku rozpoczęła się historia modelu, który dziś prezentuję. Volkswagen Amarok Aventura od czasu uruchomienia produkcji dość mocno się zmienił. Sprawdźmy, co oferuje ten model. Czy jest to auto typowo robocze, czy może wręcz przeciwnie, ma zadatki na SUV-a.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Volkswagen Amarok Aventura z zewnątrz

Pickupy same w sobie są wielkimi samochodami. Nie inaczej jest w przypadku bohatera tego artykułu. Ma on ponad pięć metrów długości i dwa metry szerokości! Volkswagen Amarok Aventura cechuje się masywnymi nadkolami, ogromnym grillem, licznymi konkretnymi przetłoczeniami, np na masce, czy dachu. Ogólnie widać, że mamy do czynienia z ogromnym autem. Model ten zwraca na siebie uwagę nie tylko swoim rozmiarem, ale także niebieskim lakierem Ravenna (matowy). Wymaga on dopłaty rzędu 9,5 tysiąca złotych, ale jest tak piękny, że nie wyobrażam sobie Amaroka w innym malowaniu. Dodatkowo można posiadać chromowane orurowanie w części ładunkowej. Niestety testowany przeze mnie Volkswagen Amarok nie posiadał tego dodatku. A szkoda. Wisienką na torcie są 20-calowe felgi. Wydaje mi się jednak, że przez ilość miejsca w nadkolach i ogólnie to, jak potężne jest to auto nie widać ich ogromnego rozmiaru. 

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media