Connect
To Top

Zdjęcia do nowego Bonda przesunięte. Powód? Skradzione auta.

Wczoraj zachwycałem się nowym autem, którym podróżować będzie 007 w filmie Spectre. Informacji o Bondzie ciąg dalszy, tym razem jednak niezbyt przyjemne. Z parkingu w pobliżu Düsseldorfu zniknęły auta, które miały uczestniczyć w planie filmowym. Łup okazał się bardzo wartościowy, ponieważ auta kosztowały… 800 tys. euro! Pięć nowych Range Rover Sport, które były zmodyfikowane specjalnie na potrzeby kolejnego, 24-go już odcinka przygód agenta Jej Królewskiej Mości. Mało tego, skradziono także cztery inne auta, między innymi Range Rover Evoque. Miały być one przetransportowane na plan filmowy w Alpach, gdzie powstać miały pierwsze sceny z nowego 007.

Co ciekawe, był to parking strzeżony tak więc dziennikarze twierdzą, że mogła to być akcja reklamowa, rzecznik nie chciał tego skomentować. Osobiście nie wiem czy chciałbym takie auto kupić “z drugiej ręki”. Dlaczego? Range Rover’y zostały wyposażone głównie w łatwo tłukące się szyby, a więc bałbym się, że przez przypadek takową zniszczę. Kolejną modyfikacją było nowe przednie zawieszenie, które było zaprojektowane do celów kaskaderskich.

Na szczęście nie skradziono pięknego Astona Martina DB10 Spectre, który to będzie głównym pojazdem Bonda podczas jego podróży. Premierę nowego filmu o agencie zapowiedziano na 25 października 2015. Oprócz Daniela Craiga zobaczymy na ekranie takie gwiazdy jak Monica Bellucci, Léa Seydoux, Naomi Harris, Christoph Waltz, Ralph Fiennes i Ben Whishaw.

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media