Connect
To Top

Znalazłem portfel idealny dla mnie!

Nie lubię grubych portfeli na które niestety byłem skazany. Dlaczego byłem? Ponieważ znalazłem w końcu model, który spełnia moje wymagania. Jest elegancki, ciekawie wykonany i nie wypycha kieszeni – krótko mówiąc to, czego oczekiwałem od portfela! Pewnego dnia przypadkowo odnalazłem reklamę Tomasza Milera, który prezentował swój portfel. Opisuje on na swoim osobistym blogu – Miler szyje zalety swojego produktu. Tomasz miał ten sam problem – nie lubił dużych portfeli z podszewką. Autor tego produktu ma rację jeśli chodzi o jedną, bardzo ważną rzecz – często nosimy niepotrzebne wizytówki czy karty, których prawdę mówiąc nie używamy, bądź robimy to bardzo sporadycznie. Przez przetrzymywanie takowych oraz korzystanie z portfela z podszewkami wygląda on bardzo nieestetycznie i mamy problem z wyborem miejsca w którym ma się on znaleźć – na tylnej kieszeni źle wygląda, w marynarce także.

http://milerszyje.pl/wp-content/uploads/2014/06/1.jpg

Widzicie różnicę, prawda?

Produkt ten do najtańszych nie należy, jednak twierdzę, że wygląda o wiele lepiej od klasycznego portfela, prawda? Dostaniecie go w sklepie Gentelman’s Choice.

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media