Site icon MenWorld.pl

Xiaomi. Te telefony otrzymają system Android 13!

Aktualizacje systemu, a co za tym idzie wsparcie producenta, jest bardzo ważnym elementem, na który musimy zwracać uwagę podczas zakupu nowego producenta. Wybór telefonu, którego wsparcie już się kończy nie jest zbyt opłacalny. Xiaomi stara się wspierać swoje telefony jak najdłużej. W sieci znalazła się lista, która informuje jakie smartfony chińskiego producenta otrzymają system Android. Tyczy się ona także modeli POCO i Redmi.

Smartfony Xiaomi, które mogą liczyć na nowy system. Lista!

Android 13 to system, który pojawi się na rynku dopiero w najbliższych miesiącach. Prawdopodobnie stanie się to w trzecim/czwartym kwartale tego roku. Użytkownicy jednak mogą zacząć zastanawiać się nad tym, czy ich urządzenia otrzymają aktualizację do najnowszej wersji systemu od Google.

Przeczytaj także: Google Pixel 6A zadebiutuje na rynku w przyszłym miesiącu?

Reklama

Aktualizacje systemu są bardzo ważnym elementem pracy urządzenia. Nie tylko dostajemy razem z nimi kilka nowych rozwiązań, ale także lepszą optymalizację i nowe systemy zabezpieczeń. W sieci pojawiły się informacje na temat smartfonów Xiaomi, POCO i Redmi, które otrzymają aktualizację do najnowszej wersji Androida.

xiaomi android 13
Xiaomi. Te telefony otrzymają system Android 13!

Jakie smartfony otrzymają aktualizację do Android 13?

Lista smartfonów została ujawniona przez serwis Xiaomiui. Strona udostępniła informacje na temat modeli chińskiego producenta, które mogą liczyć na aktualizację do najnowszej wersji mobilnego systemu operacyjnego, który zadebiutuje w późniejszej fazie tego roku. Oto jak prezentuje się lista.

Źródło: XiaomiUI

Exit mobile version