Google Pixel 6A zadebiutuje na rynku w przyszłym miesiącu?

Standardowe wersje smartfonów z serii Pixel 6 dostępne są na rynku już od jakiegoś czasu. W ofercie producenta znajduje się standardowy model oraz ten z dopiskiem Pro. Rodzina serii Pixel 6 ma dopełnić się o model 6A, czyli bardziej budżetową wersję. Sugeruje się, że Google Pixel 6A pojawi się na rynku w przyszłym miesiącu. 

Google Pixel 6A już w przyszłym miesiącu?

Smartfony z serii Pixel od zawsze charakteryzowały się bardzo dobrymi możliwościami fotograficznymi. Tak samo jest w przypadku serii 6, która również świetnie radzi sobie w tym segmencie. Ceny modelu Pixel 6 i 6 Pro są dość wysokie, dlatego też nie każdy miłośnik mobilnej fotografii może sobie na nie pozwolić. 

Przeczytaj także: Zniszczona wojną Ukraina na Mapach Google w trybie panoramy

Dlatego też Google Pixel 6A byłby idealnym modelem dla tych, którzy chcą zasmakować tego, co potrafi smartfon giganta z Mountain View. Sugeruje się, że budżetowa wersja modelu zostanie wydana w maju, a przynajmniej wynika tak z najnowszych przecieków z Federalnej Komisji Łączności (FCC) w USA. 

Telefon trafi na wiele rynków?

Informację o tym, że Google Pixel 6A może zadebiutować w przyszłym miesiącu, podał serwis MySmartPrice. To właśnie tam poinformowano o przeciekach z Federalnej Komisji Łączności w USA. W dokumentach dostrzeżono funkcje, które prawdopodobnie znajdą się na wyposażeniu modelu Pixel 6A, Pixel 7 i 7 Pro. Wiele wskazuje na to, że jeden z modeli 6A będzie wspierał technologię 5G mmWave. 

Sugeruje się, że Google Pixel 6A zostanie zaprezentowany na konferencji deweloperskiej I/O, która odbędzie się 11 maja. Smartfon do sprzedaży trafi prawdopodobnie w okolicach czerwca/lipca, ponieważ przepisy FCC wymagają od producentów wcześniejszego złożenia wniosków oraz konieczność przetestowania sprzętu, zanim ten trafi na rynek konsumencki. W przeciwieństwie do poprzednika Pixel 6A prawdopodobnie trafi na więcej rynków niż tylko amerykański i japoński. 

google pixel 6A
Zdjęcie podglądowe Google Pixel 6.

Cena oraz specyfikacja modelu nie są znane. 

Źródło: MySmartPrice

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Nowy Need for Speed Unbound będzie wydany jeszcze w 2022 r

Dosyć długo, bo już trzy lata Electronic Arts każe...

A jednak! Intel Arc A770 trafi do sprzedaży! Premiera i ceny

Wczoraj, podczas Innovation Pat Gelsinger, Intel potwierdził cenę i...

Google zamknie usługę Google Stadia w 2023 roku

Oficjalnie Google poinformowało o zamknięciu usługi Google Stadia w...

Melvin Manhoef, legenda K1, kończy sportową karierę

Były przeciwnik Mameda Khalidova, Melvin Manhoef zakończył sportową karierę!...

Karty graficzne GeForce RTX 4090 są już dostępne do kupienia

Jak donosi serwis Videocardz nic nie stoi na przeszkodzie...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj