468
Views

Kto lubi sprzątać? Chyba niewiele jest osób, które faktycznie lubią tę czynność. Dlatego odkurzacz automatyczny będzie w pewnym stopniu naszym “wybawieniem”. Jaki robot sprzątający wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Oto zestawienie, w którym prezentujemy roboty sprzątające godne uwagi. Cechują się wysoką jakością wykonania, prostotą obsługi oraz skutecznością w wykonywaniu codziennych obowiązków. Sprawdźmy, co je wyróżnia.

Jaki robot sprzątający wybrać? Odkurzacze automatyczne – na co zwracaliśmy uwagę?

Wybierając produkty do zestawienia sprawdzaliśmy kilka aspektów, które powinny zainteresować potencjalnych klientów. Przede wszystkim – cena. Odkurzacze automatyczne, które wybraliśmy podzieliliśmy na kategorie cenowe, aby każda osoba mogła od razu sprawdzić modele w danym budżecie. Następną rzeczą była liczba akcesoriów dołączonych do zestawu. Rzecz jasna, dostosowaliśmy ją do ceny danego produktu. Krótko mówiąc, przy droższych modelach wymagaliśmy aby robot odkurzający oferował większą zawartość. Kolejną, ważną rzeczą, którą braliśmy pod uwagę była prostota obsługi. W przypadku modeli oferujących możliwość sterowania za pomocą aplikacji analizowaliśmy intuicyjność instalacji oraz korzystania z oprogramowania. Pozostały dwa, równie ważne aspekty. Pierwszy to jakość wykonania – po kilku tygodniach testów sprawdzaliśmy zużycie filtrów, elementów mechanicznych. Drugi natomiast to skuteczność – sprawdzaliśmy, czy faktycznie robot potrafi dokładnie posprzątać każdy kąt naszego mieszkania. Jeśli nie wiecie, jaki robot sprzątający wybrać, mamy nadzieję, że nasz artykuł pomoże Wam w dokonaniu tego trudnego wyboru.

Sprawdź również nasz najnowszy artykuł w którym prezentujemy roboty sprzątające. Jest to zestawienie dwunastu modeli w różnych przedziałach cenowych.

Jaki robot sprzątający wybrać? Odkurzacze automatyczne. Spis treści

Jaki robot sprzątający wybrać? Odkurzacze automatyczne godne uwagi
Jaki robot sprzątający wybrać? Odkurzacze automatyczne godne uwagi.

1 2 3 4 5 6

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

All Comments

 • chińskie to totalne dno, nie polecam, bo dwa miałąm i poszły na śmietnik

  Karolina 11/01/2022 08:12
 • z aktualnych nowinek na pewno warto wziąc pod uwagę roomba j7

  kinga_wereska 09/01/2022 06:06
 • Roomba 698 to mój wybór na black friday w media expert, cenowo super wypada bo chyba -17% aż

  Hajin 27/11/2021 14:43
 • Ja ostatnio kupilam iRobot Roomba 698, swietnie sie sprawdza. Teraz w Media Expert 200 zl taniej na black friday. Warto rozważyć

  bonaparte 26/11/2021 12:51
 • U mnie jeździ iRobot, a właściwie dwa, bo mam roombę do odkurzania i braave do mopowania. Zestaw idealny

  Marian 10/11/2021 02:23
 • mam roombę 980 od niepamiętnych chyba czasów. teraz myślę nad wymianą, ciekawi mnie roomba j7

  Alan 09/11/2021 02:57
 • Hmm czyli poniżej tysiaka to taka bardziej miotełka do kurzu? Nie chlapie tą wodą po dywanie ten chiński? Szczerze mówiąc to nie wydaje sie za solidny.

  emwu 30/10/2021 16:54