Site icon MenWorld.pl

Z nim na KSW zmierzy się Pudzianowski! Zaskakujący przeciwnik!

Podczas gali KSW 77 Mariusz Pudzianowski zmierzył się z Mamedem Khalidovem i niestety przegrał ten pojedynek. Teraz poznaliśmy prawdopodobnego przeciwnika. Pudzian zmierzy się z byłym bokserem.

“Dominator” zmierzy się z były pięściarzem?

Pudzian i Mamed Khalidov dali bardzo dobre show, z którego to ostatecznie zwycięsko wyszła legenda MMA. Były strongman oczywiście nie składa jeszcze rękawic i jak się okazuje, podczas kolejnej gali KSW prawdopodobnie zmierzy się on z byłym bokserem, który rozpoczął swoją karierę z mieszanymi sztukami walki.

Z nim na KSW zmierzy się Pudzianowski! Zaskakujący przeciwnik!
Pudzianowski przegrał swój pojedynek z Mamedem. Fot. IG Mariusza Pudzianowskiego

Przeczytaj także: Jon Jones powraca do klatki UFC!

O kim mowa? Tym zaskakującym przeciwnikiem miałby być Artur Szpilka. O pojedynku mają świadczyć wpisy i komentarze obu zawodników, które pojawiły się w mediach społecznościowych byłego, pięciokrotnego mistrza świata strongman.

Pudzianowski vs Szpilka na kolejnej gali KSW?

Wiele wskazuje na to, że 45-latek wkrótce zmierzy się z byłym pięściarzem, który niedawno rozpoczął swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. Pudzian zamieścił na swoim instagramie zdjęcie ze swoim wizerunkiem, a obok niego fotografię przedstawiającą Artura Szpilkę.

Fotka na Instagramie została podpisana “Walka Szpilka – Pudzianowski na KSW? Jasna deklaracja byłego pięściarza! Wystarczyły trzy słowa”. Artur Szpilka odpowiedział na “zaczepkę”, co sugeruje, że do walki dojdzie w następnych miesiącach. Obecnie 33-latek leczy kontuzję kolana.

Z nim na KSW zmierzy się Pudzian! Kontrowersyjny przeciwnik!
Pudzian potwierdził swoją walkę z Arturem Szpilką?

Czy Artur Szpilka będzie w stanie postawić się “Dominatorowi”?

Źródło: IG

Exit mobile version