Connect
To Top

Najlepsze kierunki na wieczór kawalerski

Z pewnością cieszysz się nadchodzącym ślubem najlepszego kumpla, ale teraz przed tobą zadanie: zorganizowanie kawalerskiego. I to takiego, który będziecie wspominać do późnej starości. Fakt, to jest wyzwanie, ale spokojnie! Wyszukiwarka ofert turystycznych KAYAK.pl ma dla ciebie garść inspiracji na najlepszy wyjazdowy wieczór kawalerski.

Gratka dla fanów piwa

Praga jest jednym z najpopularniejszych kierunków na wieczory kawalerskie dla ekip z całej Europy. Stosunkowo atrakcyjne ceny na miejscu i duży wybór atrakcji nie są tu bez znaczenia. Punktem obowiązkowym będzie pub crawl, czyli przejście się po hospodach, żeby spróbować wielu rodzajów lokalnego piwa. Oprócz znanych na całym świecie pilznera i budweisera, warto spróbować regionalnych specjałów – najlepiej beczkowych, które nie zmieniły smaku poprzez pasteryzację niezbędną do transportu.

Jak tam dotrzeć? Loty z Warszawy do Pragi już za 344 złote* w obie strony.

Gdzie się zatrzymać? Noc w 5-gwiazdkowym hotelu Radisson Blu Alcron Hotel Prague to koszt 585 złotych* za dwuosobowy pokój.

Poczuj zew przygody w Dolinie Rospudy

Wspólny wysiłek, noce w lesie, biwakowanie – czyli spływ kajakowy z prawdziwego zdarzenia. Jeśli nie boicie się zmęczyć, rozważcie trasę Rospudą od Filipowa do Augustowa, która ciągnie się przez dzikie tereny Puszczy Augustowskiej. Łącznie trasa ma odrobinę ponad 60 kilometrów długości i – zależnie od sił – powinna zająć 5-6 dni. W nagrodę warto zatrzymać się w jednym z augustowskich hoteli.

Gdzie się zatrzymać? 3-gwiazdkowy Hotel Warszawa Spa & Resort w Augustowie to 374 złote* za dwuosobowy pokój za dobę.

A może Tajlandia?

Nie bez powodu to w Tajlandii rozgrywa się akcja jednego z najpopularniejszych filmów o wieczorze kawalerskim. Zamiast Bangkoku warto rozważyć jednak Phuket – największą wyspę Tajlandii i wakacyjnych wypraw. Ostatnia analiza KAYAK.pl pokazała, że tygodniowy wyjazd do koszt rzędu 4 936 złotych – wliczając lot, 4-gwiazdkowy hotel, wynajem samochodu, ale również jedzenie na mieście, drinki czy nawet pamiątkę. Pobyt na Phuket będzie świetną okazją do wodnego szaleństwa: nurkowania, surfingu, wake’a czy kitesurfingu.

Jak tam dotrzeć? Loty z Warszawy na Phuket już za 1911 złotych* w dwie strony.

Gdzie się zatrzymać? 5-gwiazdkowy Grand West Sands Resort & Villas Phuket już za 242 złotych* za dwuosobowy pokój za dobę.

Poczuj się jak Wiking

Męskim” kierunkiem będzie bez wątpienia Szwecja, kraj znany z historii i tradycji wikingów. Przez ukształtowanie terenu – gęstą sieć rzek, polodowcowe jeziora wprost przytłaczające swoim ogromem oraz długą linię brzegową Bałtyku – Szwecja będzie doskonałym kierunkiem na wyprawę wędkarską. Najpopularniejszym łowiskiem są jeziora Vänern i Vättern. Nie jest tam wymagana licencja, więc nawet uczestnicy kawalerskiego wypadu, którzy po raz pierwszy będą łowić, będą mogli się wykazać. A na pewno będą mieli okazję – wody są na tyle zasobne w wiele gatunków ryb, w tym łososia czy szczupaka, że 15-kilogramowy okaz nie jest tu zaskoczeniem!

Jak tam dotrzeć? Loty z Warszawy do Goteborga już od 359 złotych* w dwie strony.

Gdzie się zatrzymać? 4-gwiazdkowy Clarion Collection Hotel Bilan w Karlstad już za 613 złotych* za dwuosobowy pokój za dobę.

*Ceny zostały podane na podstawie wyszukiwań na stronie KAYAK.pl w dniu 22.06.2017. Ceny mogą nie być dłużej dostępne lub mogły ulec zmianie.

More in Podróże

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media