Perfekcyjny klimat dla wina. Jak o niego zadbać?

Temperatura wina to podstawa. Liebherr może w tym pomóc.

Firma Liebherr, specjalizująca się w projektowaniu urządzeń chłodniczych oferuje perfekcyjne rozwiązania gwarantujące prawidłowy klimat zarówno dla długotrwałego przechowywania jak i szybkiego schładzania win.

Temperatura wina decyduje o jego smaku, a tym samym – satysfakcji z delektowania się nim. Chłodziarki do wina Liebherr zapewniają odpowiednią ochronę przed niekorzystnym działaniem temperatury, wilgoci i światła, tworząc tym samym idealne warunki do jego przechowywania. Innowacyjne technologie zapewniają wysoki poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, jak również zabezpieczenie przed promieniami UV a nawet drganiami.

Perfekcyjny klimat dla wina. Jak o niego zadbać?

Winiarka UWT 1682 z linii Vinidor posiada dwie niezależne, oddzielnie regulowane strefy temperatur – w każdej z nich można ustawić temperaturę w zakresie od +5°C do +20°C. System chłodzenia z cyrkulacją powietrza oraz filtrem FreshAir z węglem aktywowanym zapewniają optymalną jakość powietrza we wnętrzu. To szczególnie istotne dla zachowania walorów szlachetnego trunku.

Perfekcyjny klimat dla wina. Jak o niego zadbać?

Poza systemami zapewniającymi idealny klimat dla przechowywania chłodziarka do wina UWT 1682 została wyposażona w innowacyjną technologię otwierania drzwi za pomocą dotyku TipOpen. Delikatne dotknięcie szklanych drzwi powoduje ich otwarcie na szerokość 7 cm. Jeżeli w przeciągu następnych 3 sekund nie dojdzie do ich pełnego otwarcia, wówczas inteligentny SoftSystem zamyka je z powrotem. Wyjątkowo bezpieczny klimat dla każdego wina oraz wygodę użytkowania docenią z pewnością zarówno prawdziwi koneserzy jak i amatorzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z degustacją szlachetnego napoju.

Perfekcyjny klimat dla wina. Jak o niego zadbać?

www.liebherr.aged.com.pl

Perfekcyjny klimat dla wina. Jak o niego zadbać?

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Brazylia vs Serbia. Canarinhos zaczynają drogę po puchar!

Brazylia jest jednym z głównych faworytów tegorocznego mundialu. Pierwszym...

Tania Forza Horizon? Microsoft anuluje zamówienia!

Kilka dni temu w sklepie Microsoft pojawił się błąd,...

Instagram dostępny od 18 roku życia? Nowy regulamin Meta

Instagram dostępny od 18 roku życia? Nieletni nie będą...

Polacy przed meczem z Arabią. Co ze zdrowiem? Trener komentuje!

Po spotkaniu z Meksykiem, który reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała,...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!