Connect
To Top

Perfekcyjny klimat dla wina. Jak o niego zadbać?

W upalny letni dzień poszukujemy orzeźwienia, które zapewnią nam dobrze schłodzone białe lub musujące wino. Zimą natomiast, chętniej sięgamy po czerwone, które nas delikatnie rozgrzewa. Niezależnie jednak od pory roku chcemy mieć pewność, że szlachetny napój został przechowany w odpowiednich warunkach, które są istotną kwestią dla prawidłowego przebiegu procesu dojrzewania.

Temperatura wina to podstawa. Liebherr może w tym pomóc.

Firma Liebherr, specjalizująca się w projektowaniu urządzeń chłodniczych oferuje perfekcyjne rozwiązania gwarantujące prawidłowy klimat zarówno dla długotrwałego przechowywania jak i szybkiego schładzania win.

Temperatura wina decyduje o jego smaku, a tym samym – satysfakcji z delektowania się nim. Chłodziarki do wina Liebherr zapewniają odpowiednią ochronę przed niekorzystnym działaniem temperatury, wilgoci i światła, tworząc tym samym idealne warunki do jego przechowywania. Innowacyjne technologie zapewniają wysoki poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, jak również zabezpieczenie przed promieniami UV a nawet drganiami.

Winiarka UWT 1682 z linii Vinidor posiada dwie niezależne, oddzielnie regulowane strefy temperatur – w każdej z nich można ustawić temperaturę w zakresie od +5°C do +20°C. System chłodzenia z cyrkulacją powietrza oraz filtrem FreshAir z węglem aktywowanym zapewniają optymalną jakość powietrza we wnętrzu. To szczególnie istotne dla zachowania walorów szlachetnego trunku.

Poza systemami zapewniającymi idealny klimat dla przechowywania chłodziarka do wina UWT 1682 została wyposażona w innowacyjną technologię otwierania drzwi za pomocą dotyku TipOpen. Delikatne dotknięcie szklanych drzwi powoduje ich otwarcie na szerokość 7 cm. Jeżeli w przeciągu następnych 3 sekund nie dojdzie do ich pełnego otwarcia, wówczas inteligentny SoftSystem zamyka je z powrotem. Wyjątkowo bezpieczny klimat dla każdego wina oraz wygodę użytkowania docenią z pewnością zarówno prawdziwi koneserzy jak i amatorzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z degustacją szlachetnego napoju.

www.liebherr.aged.com.pl

More in Kulinaria

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media