99
Views

Bardzo ważna wiadomość dla wszystkich posiadaczy produktów z Cupertino. Jeśli masz sprzęt Apple, koniecznie pobierz aktualizację, która wpływa na bezpieczeństwo Twoich danych.

Według ekspertów do spraw bezpieczeństwa, posiadacze sprzętu Apple, a mowa tutaj o komputerach Mac, tabletach iPad oraz smartfonach iPhone, mogą być narażeni na ataki, czego efektem może być przejęcie kontroli nad urządzeniami! Nie powinniście więc czekać i czym prędzej pobierzcie aktualizację iOS 15.6.1 lub MacOS 12.5.1. Wszystko zależy od tego, czy posiadacie komputer czy urządzenia mobilne. Szczegóły na temat poprawki bezpieczeństwa udostępnia sam producent oprogramowania.

Masz sprzęt Apple? Koniecznie pobierz aktualizację 15.6.1
Masz sprzęt Apple? Koniecznie pobierz aktualizację 15.6.1

Masz sprzęt Apple? Koniecznie pobierz aktualizację 15.6.1

Urządzenia, które obejmuje poprawka to przede wszystkim iPhone 6S i nowsze, iPad piątek generacji i nowsze, iPad Pro, Mini 4, a także Air 2 i nowsze. Dotyczy to również komputerów z systemem MacOS, dlatego jeśli korzystacie z iMac czy MacBooka, sprawdźcie ustawienia pod kątem nowych aktualizacji.

Tagi:
· · · · · ·
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.