Dreamliner LOT-u od 4 stycznia odleci z terminala T7 na lotnisku JFK w Nowym Jorku

Pasażerowie LOT-u od 4 stycznia odprawiać się będą w terminalu T7 na lotnisku im. John F. Kennedy w Nowym Jorku. Obsługa rejsów LOT w nowojorskim porcie lotniczym zostanie przeniesiona z dotychczas wykorzystywanego Terminala 1. Nowy terminal będzie wygodniejszy dla korzystających z niego pasażerów, a dzięki skróconemu do minimum czasowi kołowania do gate i na pas startowy, podróżujący LOT-em zaoszczędzą czas spędzony na lotnisku.

Dreamliner leci do Nowego Jorku

Przeniesienie operacji lotniczych z dotychczasowego terminala T1 do terminala T7 na lotnisku JFK to kolejny krok LOT-u, przez który LOT podnosi standardy obsługi i wprowadza kolejne ułatwienia dla pasażera. Terminal 7 zostanie zmodyfikowany, zmodernizowane zostaną stanowiska odpraw, strefa kontroli bezpieczeństwa zostanie poszerzona, a pasażerowie statusowi będą mogli skorzystać z usługi Fast Track.

„Chcemy by podróż LOT-em była dla naszych pasażerów maksymalnie komfortowa, nie tylko w samolocie, ale również na wszystkich lotniskach, na które latamy. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy o przeniesieniu odpraw do Terminala 7. Jest to nowoczesny obiekt, który gwarantuje najwyższy sprawną obsługę na najwyższym poziomie” – mówi Adrian Kubicki, p.o. Rzecznika Prasowego LOT.

Dodatkowo ogromną korzyścią płynącą z przeniesienia operacji lotniczych polskiego przewoźnika na terminal T7 jest skrócenie czasu kołowania samolotów do gate i na pas startowy nawet do 10 minut!

Fusion x64 TIFF File

„Dla naszych pasażerów liczy się każda minuta. Wychodzimy temu naprzeciw. Nasze Dreamlinery to samoloty nie tylko nowoczesne, ale i szybsze od standardowych odrzutowców. Nie chcemy by czas zaoszczędzony w powietrzu był tracony podczas kołowania czy oczekiwania na gate na lotnisku. Terminal 7 lotniska JFK nam to umożliwi”– dodaje rzecznik.

LOT codzienne realizuje rejsy do Stanów Zjednoczonych oferując najkrótszą i najwygodniejszą podróż za ocean z Polski i Europy Centralnej. Wszystkie rejsy dalekodystansowe obsługiwane są najnowocześniejszymi samolotami świata – Boeingami 787 Dreamliner.

Obecnie rejsy do Nowego Jorku odbywają się w sezonie zimowym 5 razy w tygodniu, a latem 11 razy w tygodniu. Od przyszłego roku połączeń będzie jeszcze więcej. Już w sezonie letnim LOT zwiększy swoją obecność na trasie Warszawa – Nowy Jork JFK do 12 rejsów w tygodniu.

LOT oferuje na ich pokładzie trzy wyjątkowe klasy podróży – LOT Business Class z rozkładanymi do pozycji płaskiego łóżka fotelami i restauracyjnym serwisem; LOT Premium Class z szerokimi i przestronnymi fotelami oraz bogatym menu i komfortową klasę LOT Economy. Niezależnie od klasy wszyscy pasażerowie mają do dyspozycji osobiste ekrany z systemem rozrywki, który umili każdą podróż za ocean.

Bilety na połączenia do Ameryki oraz innych destynacji można kupić we wszystkich kanałach, między innymi na stronie lot.com, w LOT Call Center, biurach LOT Travel i u agentów.

04

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Chiny spamują Twittera materiałami +18. Wszystko by ukryć protesty!

Restrykcje związane z pandemią koronawirusa w Chinach zapoczątkowały protesty....

Polacy przed meczem z Arabią. Co ze zdrowiem? Trener komentuje!

Po spotkaniu z Meksykiem, który reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała,...

Ile kalorii ma Burger Drwala 2022? Może lepiej nie wiedzieć

Ile kalorii ma Burger Drwala? Przeanalizowałem tabelę alergenów i...

Polska vs Argentyna. Gdzie oglądać najważniejszy mecz ostatnich lat?

Już dziś reprezentacja Polski rozegra prawdopodobnie najważniejszy mecz w...

Star Wars Squadrons za darmo! Jak odebrać grę?

Star Wars Squadrons za darmo? Tak! Gra, która została...


Artykuł partnerski
Artykuł partnerskihttp://menworld.pl
MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!