115
Views

Współpraca marki tworzącej scyzoryki i popularnego producenta obuwia? Jak to możliwe? A jednak, udało się stworzyć EQT 93 Victorinox, czyli ciekawe sneakersy, a także limitowany scyzoryk Victorinox Classic SD Solemate Limited Edition.

Jeden z najpopularniejszych producentów scyzoryków sugeruje, że współpraca ma zapewnić funkcjonalność i styl podczas każdej miejskiej przygody. Jakoś nie do końca przekonuje mnie to hasło. Jakie przygody mogą mieć osoby wykorzystujące scyzoryk? Nie wiem. Tak czy inaczej, zarówno buty, jak i wspomniany sprzęt wyglądają naprawdę dobrze. Postanowiłem więc podzielić się z Wami tym tematem.

EQT 93 Victorinox - współpraca marki Adidas i Victorinox
EQT 93 Victorinox – współpraca marki Adidas i Victorinox.

EQT 93 Victorinox – współpraca marki Adidas i Victorinox

Model, jak sama nazwa mówi powstał w oparciu o popularne sneakersy EQT Support 93. Tym razem zmodyfikowano kolorystykę tak, by pasowała wizualnie do producenta szwajcarskich scyzoryków. Z kolei Victorinox Classic CD to klasyczny scyzoryk wyposażony w małe ostrze, nożyczki, pilniczek do paznokci, pęsetę, wykałaczkę, zawieszkę z linki paracord oraz śrubokręt 2,5 mm. Jak widać, bogaty zestaw praktycznych narzędzi.

EQT 93 Victorinox - współpraca marki Adidas i Victorinox
EQT 93 Victorinox – współpraca marki Adidas i Victorinox.

Niestety, muszę was zasmucić. Jeśli będziecie chcieli kupić obuwie, musicie szukać za granicą. Producent sugeruje, że będą dostępne w krajach takich jak: Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk, Brazylia, Chile, Peru, Indie, Singapur, Tajlandia, Japonia, Bliski Wschód, Pacyfik (Australia, Nowa Zelandia, Malezja, Filipiny), GCC/Iran, RPA.

Kategoria artykułu
Moda męska
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.