221
Views

Cała masa Polaków rzuciła się na promocję w Orlen Vitay, aby zatankować taniej. Niestety nie odbyło się bez problemów z działaniem aplikacji.

Orlen Vitay nie działa. Ogromne zainteresowanie aplikacją
Orlen Vitay nie działa. Ogromne zainteresowanie aplikacją

Od dzisiaj tj. 27 czerwca do końca wakacji obowiązuje promocyjna akcja z aplikacją Orlen Vitay, dzięki której możemy tankować 30 groszy taniej na litrze. 40 groszy taniej mogą mieć posiadacze Karty Dużej Rodziny. Ograniczeniem jest jedynie 150 litrów na całe wakacje i 50 litrów jednorazowo. Łącznie zaoszczędzić możemy 45 złotych.

Daniel Obajtek o nowej promocji Orlenu+

Aplikacja Orlen Vitay nie działa lub są problemy podczas jej działania

Ze względu na zainteresowanie promocja serwery nie radziły sobie z generowanym przez klientów obciążeniem. Osoby, które posiadały już konto, a także Ci, którzy dopiero chcieli je założyć skarżyli się na problemy z logowaniem do aplikacji.

Orlen Vitay nie działa. Ogromne zainteresowanie aplikacją
Problemy z wczytywaniem aplikacji Orlenu

Nie zabrakło również problemów z ciągłym wczytywaniem aplikacji bez końca i ewentualne informacje o braku Internetu, które nijak mają się do rzeczywistości, bo naturalnie wina leży po stronie Orlenu.

Źródło: instalki

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii nowe technologie.

Kategoria artykułu
Biznes · Nowe technologie
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

All Comments

 • Zainstalowalen przed dwoma tygodniami .
  Trzy razy chcialem korzystac z aplikacji, udalo mi sie tylko jeden raz ( katastrofa ), ostatnio probowalem w niedzele ,niestety zadnych szans .
  Nie wiem po co tankowalem na Orlenie !

  Dziekuje za aplikacje ktora nie dziala.

  Aplikacja nie dziala 18/07/2022 09:32
 • Dziś zainstalowałem, zarejestrowałem utworzyłem elektroniczną kartę ale zalogować do apki się nie da po pokazuje komunikaty o braku sieci. Żenada!!!

  Gary 10/07/2022 08:35
 • Jak nie działa jak działa dzisiaj tankowałem i zero problemów.

  Wasiwski 27/06/2022 21:16