126
Views

Telewizory wyposażone w matrycę OLED dotychczas były kojarzone z bardzo drogimi modelami. Ten stan rzeczy zmienić chce Holenderski producent, wprowadzając na rynek przystępny cenowo model Philips OLED707.

Philips OLED707 – co nowego?

Philips OLED707
Philips poszerza ofertę o przystępny cenowo TV z matrycą OLED

O zaletach samej technologii OLED nie ma potrzeby się rozpisywać. W skrócie jednak można napisać o głębokiej czerni i bardzo dobrym odwzorowaniu kolorów. Opisywany model wyróżnia się także odświeżaniem na poziomie 120 Hz, HDMI w wersji 2.1 czy AMD FreeSync co powinno ucieszyć graczy. Input lag jak przystało na sprzęt tej klasy, jest niski i wynosi 8 ms. Warto jeszcze wspomnieć o zaimplementowaniu autorskiego procesora Philips P5 dbającego o najwyższą jakość wyświetlanego obrazu, a także obsługującego wszystkie najnowsze standardy HDR jak HDR10 czy HDR10+.

Podświetlenie ambilight także się tutaj znalazło, jest to już swego rodzaju wizytówka tego producenta. Zarządzać nim możemy za pomocą aplikacji Aurora wbudowanej w system Android TV 11, który oferuje także wszystkie dobrodziejstwa związane z tym systemem.

Nie można zapomnieć o samym panelu OLED. Producent chwali się szeroką paletą barw wynoszącą 99% przestrzeni DCI/P3 co jest bardzo dobrym wynikiem jak na TV.

Możliwości dźwiękowe zadowolą fanów audio

Philips OLED707
Philips poszerza ofertę o przystępny cenowo TV z matrycą OLED

Philips OLED707 wyposażono w system 2.1 chlubiący się mocą wyjściową 50 W podzieloną na 2 głośniki wysoko/średnio tonowe po 10 W każdy oraz subwoofer o mocy 30 W. Ponadto obecny jest bezprzewodowy przesył dźwięku w standardzie DTS Play-Fi. Kinomanów ucieszy z pewnością wsparcie dla Dolby Atmos

Rozmiary i ceny

Philips OLED707
Philips poszerza ofertę o przystępny cenowo TV z matrycą OLED

Nowy telewizor Philips będzie oferowany w trzech przekątnych matrycy – 48 cali, 55 cali oraz 65 cali. Ich ceny prezentują się następująco:

  • 48 cali – 6499 złotych
  • 55 cali – 8499 złotych
  • 65 cali – 11 999 złotych

Sprzedaż powinna ruszyć niebawem.

Sprawdź nasz test PHILIPS 58PUS8506.

Kategoria artykułu
AGD i RTV

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.